Latarka Ledlenser H7R Core
- Typ latarki: Latarka czołowa
- Liczba trybów oświetlenia: 3
- Wodoodporność: Nie
- Typ lamp: LED
- Tryby latarki: Wysoki, Niski, Średni
Ledlenser H7R Core to wielozadaniowa latarka czołowa o solidnej konstrukcji wyposażona w szereg sprawdzonych technologii. Opatentowany “Advanced Focus Systems” umożliwia płynne przejście z wąskiej wiązki światła do szerokiej. Odchylanie główki latarki do 130 stopni zwiększa komfort użytkowania. Dołączony akumulator ładowany jest poprzez wygodny system magnetyczny. Wysoki stopień ochrony przed działaniem wody, kurzu i pyłów czyni z czołówki H7R Core pewnego towarzysza do wielu zastosowań.
Modele serii “H” od Ledlenser`a to świetne czołówki, przystosowane do codziennych zadań w domu i poza nim – dla rzemieślników, przemysłu, ale także do wielu zastosowań outdoorowych. Nowa seria ''H'' jest pierwszą serią czołówek Ledlenser , która jest dedykowana do wszelkiego rodzaju użytkowników.
Jako niezawodne światło z wieloma dodatkowymi funkcjami i zastosowaniami czołówki tej serii są inspiracją dla wielu użytkowników zarówno prywatnych, jak też profesjonalnych. Wysoka jakość produktów, intuicyjna obsługa, ergonomiczny design oraz emitowane z wysokiej klasy diod LED fantastyczne światło, decydują o wyjątkowym sukcesie tej serii. Nowa seria Ledlenser H posiada wiele udoskonaleń które przywiodły czołówki na nowy, wyższy stopnień rozwoju. Każdy produkt tej serii został gruntownie i kompletnie opracowany.
Ładowarka z magnetyczną końcówką sprawia, że sam proces ładowania jest niezwykle wygodny, a latarka może zostać podczas ładowania wyjęta za pomocą jednej ręki. Uwolnij swoje ręce i skup się na tym co ważne. Dodatkowo latarka pokazuje aktualny stan naładowania akumulatorów
natomiast jeżeli wykryje słaby stan naładowania baterii automatycznie przełączy się w tryb oszczędzania energii.
Głowica latarki została zaprojektowana w sposób umożliwiający skuteczne jej chłodzenie, a w razie przegrzania latarka potrafi samodzielnie dostosować wartość światła w celu zachowania bezpiecznej pracy. Już nie musisz martwić się o przegrzanie latarki. Dodatkowo obudowa latarki wykonana jest w technologii Flex Sealing, która zapewnia klasę szczelności IP67, co pozwala na zanurzanie na głębokość do 1 m, na maksymalnie pół godziny i gwarantuje pełną ochronę przed pyłem.
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ latarki | Latarka czołowa |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Odpinany pasek | Tak |
| Liczba trybów oświetlenia | 3 |
| Wodoodporność | Nie |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ lamp | LED |
| Ilość lamp | 1 |
| Liczba poziomów mocy | 4 |
| Moc świetlna (min) | 15 lm |
| Moc świetlna (max) | 1000 lm |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 70 |
| Temperatura koloru | 7500 K |
| Odległość wiązki światła (min) | 25 m |
| Temperatura barwowa (min) | 6000 K |
| Odległość wiązki światła (max) | 250 m |
| Temperatura barwowa (max) | 7500 K |
| Kolor światła | Biały |
| Tryby latarki | Wysoki, Niski, Średni |
| Akumulatorek | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | 21700 |
| Czas ładowania | 3,5 godz |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 65 h |
| Czas pracy baterii (tryb boost) | 4 h |
| Czas ładowania | 3,5 h |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Głębokość opakowania | 145 mm |
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 410 g |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci., Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami., Zużyte latarki wyrzucaj w przeznaczonych do tego punktach zbiórki elektroodpadów. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |