Producent: KERG
Listwa zasilająca KERG z wyłącznikiem 4 gniazda 1,5m-10A
Listwa zasilająca KERG z wyłącznikiem 4 gniazda 1,5m-10A
- Ilość gniazd sieciowych: 4 x gniazdo sieciowe
- Długość kabla: 1,5 m
Praktyczny i trwały, czterogniazdowy przedłużacz z kablem H05VV-F 3x1mm² przydatny w domu i biurze. Przesłony gniazd sieciowych zmniejszają ryzyko przypadkowego porażenia prądem, szczególnie dzieci. Bezpieczna konstrukcja pozwala zasilić równocześnie cztery odbiorniki o sumarycznej mocy 2300W. Wskaźnik zasilania informuje o podłączeniu listwy do sieci elektrycznej a wygodny wyłącznik pozwala na swobodne włączanie i wyłączanie zasilania. Estetyczny i kompaktowy wygląd przedłużacza dopasuje go do każdego wnętrza.
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Nominalne natężenie prądu na wyjściu | 10 A |
| Moc szczytowa | 2300 W |
| Kolor produktu | Biał |
| Materiały | Plastik |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Uziemienie | Tak |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Szerokość produktu | 252 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Waga produktu | 330 g |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | HSK DATA Ltd. Sp. z o.o |
| Kraj | Polska |
| Adres | Godlewskiego 22 |
| Kod pocztowy | 30-198 |
| Miasto | Kraków |
| kontakt@kerg.eu |