Masażer do stóp ADLER AD 2177
- Właściwe wykorzystanie: Stopa
- Rodzaj zasilania: Sieciowe
Opis
WIELOFUNKCYJNY MASAŻER DO STÓP ADLER AD 2177
Stojąca praca? Niewygodne obuwie? Nieco zbyt długi spacer?
Czasem dobrze jest po prostu dać odpocząć zmęczonym stopom, a sobie zapewnić długą chwilę relaksu.
Masażer do stóp Adler AD 2177 zapewni Twoim stopom ulgę, a Tobie ukojenie, nawet po wielu godzinach wzmożonego wysiłku. Masażer zapewni tak potrzebną chwilę odprężenia, która pozwoli Ci się wyciszyć i zregenerować siły.
Zasługujesz na odpoczynek, zasługujesz na komfort — każdego dnia.
ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE
Twoje stopy codziennie muszą sprostać wielu wyzwaniom — to przecież na nich opiera się cały Twój organizm. Zadbaj o nie, tak jak dbasz o każdą inną część swojego ciała z masażerem Adler AD 2177.
Dzięki wbudowanych 6 rolkom i dyszom powietrznym sprzęt oferuje 4 rodzaje masażu: bąbelkowy, wibracyjny, suchy oraz masaż ciepłem. Każdy wykorzystywany regularnie zapewnia nie tylko odprężenie, ale i pozytywnie wpływa na ukrwienie stóp i pobudza odpowiednio zakończenia nerwowe.
Dodatkowo wbudowano lampy podczerwone, które również pozytywnie wpłyną na ogólną kondycję organizmu.
Regularne korzystanie z masażera poprawi wymiernie stan naszego zdrowia i pozwoli stopom na odpowiednią regenerację i wypoczynek.
DOPRACOWANA KONSTRUKCJA
Misa o pojemności 5,6 litra pozwoli na swobodne ułożenie stóp, a duża moc 450 W dba o szybkie nagrzewanie wody.
Masażer wyposażony jest w tak potrzebną funkcję podgrzewania i podtrzymywania ciepła, abyśmy mogli cieszyć się w pełni komfortowym, długim masażer w odpowiedniej dla nas temperaturze.
Przełączanie między opcjami masażu odbywa się za pomocą pokrętła, a przed ślizganiem urządzenia i wylaniem wody chronią antypoślizgowe nóżki, zapewniające dużą stabilność. Do przenoszenia służy ergonomiczny chwyt, podczas transportu czy przechowywania można masażer zapakować do specjalnego pokrowca dołączanego z urządzeniem.
Dzięki temu wszystkiemu masażer Adler AD 2177 stanie się Twoją domową namiastką SPA, przynoszącą ulgę każdego dnia.
Specyfikacja
| Rodzaje masażu | Masaż stref refleksyjnych stóp |
| Właściwe wykorzystanie | Stopa |
| Funkcja ciepła | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Funkcja wibracji | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Cicha praca | Tak |
| Moc rzeczywista | 450 W |
| Funkcja bąbelków | Tak |
| Technologia podczerwieni | Tak |
| Funkcje masażu | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Funkcje uchwytu | Ergonomiczny |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Pojemność zbiornika | 5,6 l |
| Ilość rolek | 6 |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Głębokość wewnętrzna | 150 mm |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Szerokość opakowania | 430 mm |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Pokrowiec | Tak |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi., Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Nie stosować na uszkodzonej skórze lub ranach. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |