Moccamaster Ekspres przelew. KBGT 741 Black +termos
- Typ ekspresu do kawy: Automatyczny
- Pojemność zbiornika na wodę: 1,25 l
- Typ wkładu kawy: Kawa mielona
- Kolor produktu: Czarny, Stalowy
- Moc: 1520 W
Moccamaster KBGT 741 Black to holenderskiej produkcji przelewowy ekspres do kawy, który sprawdzi się w naszych domach, biurach i lokalach gastronomicznych. Każdy ekspres Moccamaster jest składany ręcznie w holenderskiej fabryce, a przed wysyłką do nowego klienta, wykonuje się testy pracy w czasie rzeczywistym. Dzięki temu urządzenia marki Moccamaster są gwarancją niezawodności, a sam producent daje nam aż 5 lat gwarancji.
Ekspres do kawy Moccamaster KBGT w kolorze czarnym za jednym razem przygotuje dla nas do 1,25 l kawy parzonej w temperaturze 92-96°C. Daje nam to nawet 10 filiżanek wyśmienitej czarnej kawy z ekpresu przelewowego dla całej rodziny lub współpracownikó
Pojemnik na zmieloną kawę posiada automatyczną blokadę, która zwalnia się dopiero wtedy, gdy pod pojemnikiem znajduje się dzbanek. Dzięki temu mamy pewność, że po wyciągnięciu dzbanka z kawą, pojemnik nie uroni ani kropli i nie zabrudzi żadnej powierzchni.
Moccamaster KBGT posiada dzbanek termiczny z pokrywką oraz 9-otworowy prysznic zraszający, zapewniający równomierne zwilżanie zmielonej kawy. Sprawia to, że uzyskany napar posiada bogaty smak oraz intensywny aromat, który na długo zostanie w naszej pamięci.
Moccamaster KBGT Black posiada dzbanek termiczny wykonany ze stali nierdzewnej. Termos ma pojemność 1,25 l i utrzymuje odpowiednią temperaturę przygotowanej kawy przez długi czas. Dzięki temu gorąca kawa rozgrzeje nas na długo po jej zaparzeniu.
Przelewowe ekspresy do Moccamaster odznaczają się nowoczesnym designem, a szeroka gama kolorów ekspresów do kawy oferowanych przez producenta sprawia, że każdy z nas znajdzie ekspres stworzony dla siebie.
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Dzbanek |
| Pojemność w filiżankach | 10 filiżanek |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Liczba rurek | 1 |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ produktu | Przelewowy ekspres do kawy |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,25 l |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Certyfikaty | ECBC, SCA |
| Wiele napojów | Nie |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Nie |
| Przyrządzanie cappuccino | Nie |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Widoczny poziom wody | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Kolor produktu | Czarny, Stalowy |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Filtr do kawy | Tak |
| Moc | 1520 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 410 mm |
| Waga produktu | 2,9 kg |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA), Bisphenol F (BPF), Ftalan |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Ostrzeżenia | Produkt nagrzewa się podczas używania - ryzyko poparzenia. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Dobierz ochronę do swojego sprzętu i zyskaj większy spokój po zakupie.
Sprawdź dostępne warianty ochrony obejmujące m.in. awarie, przypadkowe uszkodzenia, przepięcia czy kradzież z włamaniem i rabunek — zgodnie z zakresem wybranego wariantu oraz dostępnością przy danym produkcie.