MODECOM OBUDOWA VOLCANO EXPANSE S APEX ARGB MIDI W
MODECOM OBUDOWA VOLCANO EXPANSE S APEX ARGB MIDI W
- Układ: Midi Tower
- Obsługiwany typ płyty głównej: micro ATX, Mini-ITX
- Maksymalna długość kart graficznych: 43 cm
- Przycisk Włączania/wyłączania: Tak
- Przycisk reset: Tak
Możesz być zainteresowany również:
-
Chłodzenie procesora AMD AM4 + AM5 Wraith Stealth
25,90 zł -
Went. NOCTUA 140mm NF-A14 IndustrialPPC-3000 PWM
131,11 zł -
Dysk twardy HDD WD Red Pro 26TB 3,5" SATA WD260KFGX
4 212,00 zł -
Dysk twardy HDD WD Red Pro 4TB 3,5" SATA WD4005FFBX
918,00 zł -
Dysk HDD 6TB 3,5" SATA III 5400RPM Synology HAT3300-6T
1 441,00 zł -
G.SKILL DDR4 TRIDENTZ 2x8GB 3600MHz CL16 XMP2 RGB
855,00 zł
Opis
ŹRÓDŁO GAMINGU.
Oto ono - źródło gamingu… obudowa komputerowa Volcano Expanse Apex ARGB Midi. Bo czymże byłby prawdziwy komputer dla graczy bez obudowy w której można z najwyższą wygodą i precyzją zamontować wszystkie komponenty? Do tego bez żadnych udziwnień występujących w nowych obudowach – tu znajdziesz klasykę w nowoczesnym wydaniu.
Pełno tu praktycznych rozwiązań dla potężnych gamingowych komputerów – jest łatwo demontowalny filtr frontowy i pod zasilaczem, jest możliwość montażu ramki na trzy dodatkowe wentylatory w miejsce organizera na przewody, do tego mnóstwo miejsca na gamingowe komponenty i świetny obieg powietrza. Poszukując najlepszych rozwiązań, dobrze jest wrócić do źródła.
NA SZACHOWNICY GAMINGU.
Volcano Panorama jest obudową przystosowaną do montażu standardowych płyt głównych jak i płyt z odwróconymi złączami. Specjalnie przygotowane do tego otwory na ściance montażowej płyty głównej dają jeszcze większą możliwość konfiguracji komputera. Wszystko po to, abyś mógł skorzystać z każdych dostępnych na rynku rozwiązań. Nawet jeśli miałyby być one przyszłościowe w rozbudowie.
Dwukomorowa konstrukcja oddziela część serwisową wraz z zasilaczem montowanym pionowo od części właściwej komputera w której montowana jest płyta główna z podzespołami.
Dzięki takiemu rozwiązaniu w jeszcze lepszy sposób wyeksponowane są najważniejsze dla graczy komponenty.
ARANŻACJA WNĘTRZA.
Obudowa Volcano Expanse Apex ARGB MIDI pozwala na aranżację wnętrza w taki sposób, aby komputer był naprawdę Twój!
Na wysokości płyty głównej jest dedykowane miejsce do montażu tacki na przewody lub ramki na wentylatory. Tylko do Ciebie należy decyzja, jak wykorzystać możliwość aranżacji wnętrza komputera.
Tacka pozwala na uporządkowanie przewodów i zachowanie porządku we wnętrzu obudowy. Docenią to osoby, które stawiają przede wszystkim na estetykę i potrzebują utrzymać komputer w wysokim ładzie.
A jeżeli budujesz prawdziwego gamingowego „potwora” i potrzebujesz jak najlepszego chłodzenia komponentów, w miejsce tacki możesz zamontować ramkę na dodatkowe trzy 120 – milimetrowe wentylatory.
BEZ ŚRUBEK.
Czasy, gdy trzeba było odkręcać panele już dawno minęły. W obudowie Volcano Expanse oferujemy rozwiązania przyjemne i proste, aby można było z uśmiechem składać wymarzony komputer.
Wszystkie panele zamontowane są na zatrzaski – nie potrzebujesz żadnych narzędzi, aby zdjąć panel i wygodnie zainstalować komponenty.
Chcesz dodać kości pamięci RAM? Przedmuchać z kurzu wnętrze? Sprawnym ruchem dłoni zdejmiesz panele bez konieczności ich odkręcania.
ŁATWIZNA!
Zachowanie komputera w czystości jest bardzo ważne. Aby zminimalizować dostanie się kurzu do wnętrza, z przodu pomiędzy panelem przednim a obudową, umiejscowiony został łatwo zdejmowany filtr przeciwkurzowy.
Wystarczy w prosty sposób usunąć przedni panel (nie trzeba demontować całego frontu) i zdemontować filtr, aby szybko i wygodnie go wyczyścić. Zastosowanie praktycznych rozwiązań doceni każdy, kto systematycznie dba o czystość, żywotność i funkcjonalność swojego komputera. Czyszczenie frontowego panelu to łatwizna!
NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI.
Panel z wejściami USB / Audio został umieszczony na górze obudowy, dzięki czemu otrzymujesz wygodny dostęp do złącz w sytuacji gdy obudowa stoi pod biurkiem.
Na panelu znajdują się 2 złącza USB 3.0 oraz jedno złącze USB-C. Klasycznie nie brakuje tu również wejścia na mikrofon i słuchawki oraz przycisku power i sterowania wentylatorami.
MNOGOŚĆ WENTYLATORÓW.
Chłodna praca komponentów jest najważniejsza. Dzięki temu pracują one efektywniej oraz zwiększa się ich żywotność.
Fabrycznie zainstalowane wentylatory ARGB (3 x 140 mm na froncie oraz 1 x 140 mm z tyłu) zapewniają dobry przebieg powietrza skutecznie chłodząc pracę karty graficznej i procesora.
Jeżeli natomiast zapragniesz mieć jeszcze większe możliwości konfiguracji, to na panelu górnym możesz zainstalować dodatkowo 3 wentylatory 120 mm lub 2 x 140 mm.
Co więcej, na ściance montażowej płyty głównej jest miejsce na montaż trzech wentylatorów 120 mm po zainstalowaniu specjalnej ramki w miejsce tacki na przewody.
Łącznie możesz mieć tutaj aż 10 wentylatorów!
FILTRY PRZECIWKURZOWE.
Pod zasilaczem umieszczony został filtr przeciwkurzowy. W prosty sposób zdejmiesz i zamontujesz filtr, dzięki czemu utrzymasz komputer w czystości jednocześnie zwiększając wydajność i bezpieczeństwo pracy zasilacza oraz innych zainstalowanych komponentów.
Zaprojektowany został z myślą o łatwości montażu i demontażu, co pomóc mają elementy konstrukcyjne wyposażone w magnesy. Dostęp do filtra jest możliwy zarówno z przodu jak i tyłu obudowy.
Magnetyczny filtr przeciwkurzowy zamontowany został również na panelu górnym.
MIEJSCE NA ULUBIONE GRY.
Nie zabraknie tu miejsca na ulubione gry. Obudowa umożliwia instalację dwóch dysków 2.5” na tacce płyty głównej.
Dodatkowo możesz zamontować dwa 3,5” w tunelu zasilacza.
Z taką ilością miejsca na dyski można spokojnie planować instalację nowych gier.
WENTYLACJA.
Za dobry obieg powietrza odpowiadają otwory wentylacyjne w panelu górnym, przednim i bocznym w kształcie kwadratów.
W celu ograniczenia dostania się kurzu do środka, panel frontowy został wyposażony w filtr przeciwkurzowy.
Ponieważ panele zamontowane są na zatrzaski, wyczyszczenie filtrów jest bardzo proste.
GOTOWA NA CHŁODZENIE WODNE.
Obudowa przystosowana jest do montażu chłodzenia wodnego. Na górze obudowy jest miejsce na chłodnicę do 360 mm. Taka sama wielkość chłodnicy zmieści się również w miejsce fabrycznie zainstalowanych wentylatorów na froncie obudowy.
Taką samą chłodnicę (360 mm) zamontować można również na dedykowanej ramce ścianki płyty głównej, przy czym jej grubość nie może być większa niż 52 mm. Z tyłu z kolei przewidziano miejsce na chłodzenie wodne 120/140 mm.
Wprowadzone rozwiązania mają na celu stworzyć prawdziwą gamingową maszynę do każdej gry. A to wszystko w solidnej, przewiewnej konstrukcji.
ŚCIERECZKA Z MIĘKKIEGO MATERIAŁU, ŚRUBOKRĘT ORAZ PODPÓRKA POD GPU.
Zadbaliśmy o wszystkie szczegóły – wiemy, że składając komputer chcesz mieć po prostu wszystko co potrzebne zawsze pod ręką. Dlatego otwierając karton z obudową w środku znajdziesz ściereczkę z miękkiego materiału, którą wyczyścisz szklane panele. Dodatkowo w zestawie jest jeszcze śrubokręt i podpórka pod kartę graficzną. A wszystkie śrubki do obudowy są spakowane w dedykowanym pudełeczku.
Specyfikacja
| Układ | Midi Tower |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX, Mini-ITX |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 43 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Podświetlenie | ARGB |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | USB 3.0x 2 * |
| Przycisk reset | Tak |
| Gniazdo USB typu C na przednim panelu | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120, 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm, 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5, 3.5" |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Głębokość produktu | 490 mm |
| Wysokość produktu | 505 mm |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu., Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów., Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |