MONITOR ASUS VY279HGE
- Przekątna ekranu: 27"
- Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
- Typ matrycy: IPS
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 144 Hz
- Wbudowane głośniki: Nie
- Wbudowana kamera/aparat: Nie
- Kolor produktu: Czarny
- HDMI: Tak
Możesz być zainteresowany również:
Opis
MONITOR ASUS VY279HGE
ASUS VY279HGE – monitor gamingowy z Eye Care został opracowany z myślą o ochronie Twojego zdrowia. Model ten jest wyposażony w technologię ASUS Eye Care Plus, opatentowaną, zapewniającą długotrwały efekt powłokę antybakteryjną na ramkach i klawiszach skrótów, a także zaawansowaną matrycę IPS FHD gwarantującą wyjątkową jakość obrazu. Idealne do e-learningu, pracy lub rozrywki, połączenie częstotliwości odświeżania 144 Hz i obsługi technologii AMD FreeSync Premium™ gwarantuje, że możesz cieszyć się niezmiennie płynnymi efektami wizualnymi przy dowolnych wyświetlanych treściach.
Wrażenia wizualne pozbawione zakłóceń dzięki płynnemu wyświetlaniu ruchu (144 Hz)
Zapewnia Ci płynniejsze animacje w filmach, przy lekkim gamingu i podczas codziennej pracy, a wszyscy użytkownicy cieszą się niespotykaną dotąd płynnością.
Technologia matrycy IPS zapewniająca niesamowitą liczbę 16,7 miliona kolorów
27-calowa matryca IPS FHD (1920 x 1080) oferuje paletę 16,7 miliona kolorów, dzięki czemu wyświetlane zdjęcia i filmy wyróżniają się oszałamiającym bogactwem detali i najwyższym realizmem. Matryca ta oferuje również kąty widzenia do 178°, aby zapewnić doskonałą jakość obrazu z niemal każdej perspektywy.
Częstotliwość odświeżania 144 Hz i technologia AMD FreeSync Premium™ dla zapewnienia płynnych efektów wizualnych
Częstotliwość odświeżania 144 Hz i czas reakcji dla ruchomych obrazów (Moving Picture Response Time, MPRT) 1 ms pomagają zredukować smużenie i efekt „motion blur” (rozmycia obrazu w ruchu). Dzięki temu VY279HGE idealnie nadaje się do gier o szybkiej akcji, które wymagają błyskawicznych reakcji na sytuację wyświetlaną na ekranie. Ponadto technologia AMD FreeSync Premium eliminuje efekt „tearingu” (rozrywania klatki) oraz wahania w liczbie klatek animacji wyświetlanych na sekundę, co pozwala zapewnić niesamowitą płynność podczas grania.
Ekskluzywna technologia GamePlus od ASUS
W kwestii designu ASUS zawsze na pierwszym miejscu stawia klientów – a dzięki takim udogodnieniom, jak ekskluzywny skrót klawiszowy ASUS GamePlus z funkcjami Crosshair (celownik ekranowy), Timer (minutnik), FPS Counter (licznik FPS) oraz Display Alignment (dopasowanie ekranu), maksymalnie wykorzystasz swój potencjał podczas grania. Funkcja ta została stworzona przy uwzględnieniu opinii profesjonalnych graczy i pozwala im ćwiczyć i poprawiać swoje zdolności gamingowe.
Technologia Flicker free
Zapomnij o problemie zmęczenia i przeciążenia oczu. Zintegrowana technologia ASUS Flicker Free z certyfikatem TÜV Rheinland redukuje efekt migotania ekranu, zapewniając komfort podczas oglądania. Technologia ta pomaga zminimalizować przypadki wystąpienia zmęczenia oczu i innych szkodliwych efektów, do których może dochodzić po wielu godzinach spędzonych przed ekranem.
Długotrwała powłoka antybakteryjna
Ramki i klawisze skrótów monitora VY279HGE są pokryte antybakteryjną powłoką z jonami srebra1. Zapobiegając przywieraniu bakterii w aż 99,9%, utrzymuje główne powierzchnie monitora w czystości i higienie, potencjalnie ograniczając rozprzestrzenianie się szkodliwych bakterii.
Specyfikacja
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ podświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Gęstość pikseli | 82 ppi |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 159 kHz |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 144 Hz |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Paleta barw | 99% |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Specyficzne technologie | Pielęgnacja oczu+, SPLENDID |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Pobór mocy | 16,04 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 615,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 201,7 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 436,8 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,2 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 615,6 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 55,9 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 366,2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,7 kg |
| Szerokość opakowania | 679 mm |
| Głębokość opakowania | 148 mm |
| Wysokość opakowania | 445 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,8 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci., Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami., Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | ASUSTeK Computer Inc. |
| Kraj | Tajwan |
| Adres | 1F.,No.15,Llde Rd. |
| Kod pocztowy | 112 |
| Miasto | Beitou Dist,Taipei City |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
| Nazwa | ASUS COMPUTER GmbH |
| Kraj | Niemcy |
| Adres | Harkort Str. 21-23 |
| Kod pocztowy | 40880 |
| Miasto | Ratingen |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |