Myjka ciśnieniowa KARCHER K 3 (1.601-888.0)
- Źródło zasilania: Prąd elektryczny
- Długość przewodu: 6 m
- Ciśnienie robocze (max): 20 bar
- Maksymalna wydajność powierzchniowa: 25 m²/h
- Waga produktu: 5 kg
Myjka wysokociśnieniowa z linii X-Range przeznaczona do usuwania lekkich i średnich zabrudzeń z samochodu czy roweru oraz do okazjonalnych porządków wokół domu: czyszczenia mebli ogrodowych, ogrodzenia czy patio (wydajność powierzchniowa do 25 m²/h). W zestawie do czyszczenia domu i samochodu.
Umożliwia łatwe podłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia oraz odłączanie poprzez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.
Proste korzystanie ze środków czyszczących.
Duży hak na obudowie zapewnia wygodne przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego.
| Układ | Kompaktowy |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Zbiornik na detergent | Tak |
| Kolor produktu | Czarny, Żółty |
| Długość przewodu | 6 m |
| Filtr wody | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Ciśnienie robocze (min) | 12 bar |
| Tempo maksymalnego przepływu | 380 l/h |
| Maksymalna temperatura wody | 40 °C |
| Ciśnienie robocze (max) | 20 bar |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Moc silnika | 1600 W |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 25 m²/h |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Szerokość produktu | 279 mm |
| Głębokość produktu | 275 mm |
| Wysokość produktu | 803 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Szczotka do mycia samochodu | Nie |
| Waga wraz z opakowaniem | 7 kg |
| Ostrzeżenia | Nie używać myjki ciśnieniowej w pobliżu źródeł wody bez odpowiedniego zabezpieczenia przed porażeniem prądem., Nie kierować strumienia wody w stronę osób, zwierząt lub delikatnych powierzchni., Regularnie sprawdzać stan kabla zasilającego i wtyczki, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 1.601-888.0 |