NATEC ŁADOWARKA SIECIOWA RIBERA USB-C 20W PD BIAŁA
21,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-17
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Kompatybilność ładowarki: Uniwersalne
- Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
- Moc maksymalna: 20 W
Specyfikacja
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Typ ładowarki | Przewodowa |
| Funkcje ochrony zasilania | OCP, OVP, OTP, SCP |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Technologia szybkiego ładowania | Samsung AFC, QUICK CHARGE 3.0 |
| Kolor produktu | Biały |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc maksymalna | 20 W |
| Napięcie wyjściowe (max) | 12 V |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 3 A |
| Szerokość produktu | 43 mm |
| Głębokość produktu | 83 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Waga produktu | 54 g |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru., Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
NATEC ŁADOWARKA SIECIOWA RIBERA USB-C 20W PD BIAŁA
Trwa wczytywanie...