#Kup teraz i zapłać do 30 dni z PayPo lub Twisto #Darmowy paczkomat od 599PLN #Raty 0% #Ekspresowa dostawa

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD Przydatne w domu Nawilżacze powietrza Nawilżacz Powietrza Blaupunkt AHE601

Nawilżacz Powietrza Blaupunkt AHE601

AHE601.jpg
AHE601_download10_Zdjecie_produktu.jpg
AHE601_download4_Zdjecie_produktu.png
AHE601_download9_Zdjecie_produktu.jpg
AHE601_download8_Zdjecie_produktu.jpg
AHE601_download6_Zdjecie_produktu.jpg
AHE601.jpg
AHE601_download10_Zdjecie_produktu.jpg
AHE601_download4_Zdjecie_produktu.png
AHE601_download9_Zdjecie_produktu.jpg
AHE601_download8_Zdjecie_produktu.jpg
AHE601_download6_Zdjecie_produktu.jpg

Nawilżacz Powietrza Blaupunkt AHE601

Producent:  Blaupunkt

Opis

Ewaporacyjny nawilżacz powietrza AHE601

Suche powietrze obniża jakość snu, pogarsza samopoczucie i źle wpływa na nasze zdrowie. W zaciszu własnego domu, szczególnie z sezonie grzewczym, warto zadbać o to, aby wilgotność powietrza była odpowiednia, dzięki czemu skóra domowników nie będzie przesuszona, a problemy z oddychaniem, kaszlem i wysuszonymi śluzówkami znikną raz na dobre.

Ewaporacyjny nawilżacz powietrza AHE601 marki Blaupunkt jest ergonomiczny, energooszczędny i wydajny. Zapewnia on nawilżenie powietrza w najbardziej naturalny sposób, spośród całej gamy nawilżaczy dostępnych na rynku. Umieszczony w urządzeniu wentylator zasysa powietrze i przepuszcza je przez zwilżony filtr ewaporacyjny. Powoduje to, że powietrze jest nie tylko nawilżane, ale jednocześnie oczyszczone z zanieczyszczeń, które osadzają się na filtrze. Taki sposób działania modelu AHE601 powoduje, że powietrze trafia do pomieszczenia już wzbogacone o niewidoczną parę wodną.

Nawilżacz posiada filtr antybakteryjny z domieszką jonów srebra, który zabezpiecza przed namnażaniem się drobnoustrojów. Wysoki przepływ powietrza przez filtr (do 75 m2/godz.) połączony z bardzo dużą powierzchnią ewaporacyjną (do 1,5 m2) wpływa na wysoką efektywność parowania wody na filtrze i tym samym na szybkie znormalizowanie poziomy wilgotności w pomieszczeniu.

Wygoda użytkowania

Wbudowany wyświetlacz LED z panelem dotykowym informuje o wilgotności powietrza w pomieszczeniu oraz o stanie poziomu wody w 4 l, uzupełnianym od góry, pojemniku. Taka pojemność gwarantuje także długi czas pracy urządzenia bez konieczności zbyt częstego uzupełniania zbiornika. Komfortu użytkowania dopełnia także możliwość stosowania wody z kranu bez obawy o pojawianie się osadów wapiennych w pobliżu nawilżacza i na meblach.

Cicha praca urządzenia osiągająca poziom poniżej 38 dB w trybie cichym, oraz tylko 45 dB w trybie intensywnym sprawiają, że nawilżacz w trybie cichym może pracować również nocą i zapewnić komfortowy, zdrowy sen wszystkim domownikom. Nawilżacz AHE601 nie emituję ultradźwięków, przez co jest także przyjazny dla zwierzaków domowych.

Model AHE601 rekomendowany jest do użycia w pomieszczeniach do 30 m2.

Specyfikacja

Pojemność zbiornika na wodę 4 l
Poziom hałasu 45 dB
Wydajność nawilżania 300 ml/godz
Typ kontroli Dotyk
Wbudowany wyświetlacz LED
Wskaźnik wilgotności Tak
Wskaźnik poziomu wody Tak
Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 30 m²
Tryb cichy Tak
Liczba prędkości wentylatora 2
Filtr antybakteryjny Tak
Technika parowania Ewaporacyjny
Moc 18 W
Typ zasilacza AC
Częstotliwość wejściowa zasilania 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 220 -240 V
Szerokość produktu 260 mm
Głębokość produktu 260 mm
Wysokość produktu 350 mm
Waga produktu 3,1 kg
Kolor produktu Biały
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Nawilżacz Powietrza Blaupunkt AHE601

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Nawilżacz Powietrza Blaupunkt AHE601

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.