NILFISK MYJKA Excellent 170 - PAD
NILFISK MYJKA Excellent 170 - PAD
- Źródło zasilania: Prąd elektryczny
- Ciśnienie robocze (max): 170 bar
- Waga produktu: 21,5 kg
Nilfisk Excellent 170 - PAD to poręczna i wydajna myjka wysokociśnieniowa z uniwersalną lancą i kompletem przydatnych akcesoriów. W zestawie znajdują się: wydajna pianownica, dysza krótkiego zasięgu, wielofunkcyjny pistolet i lanca, igła do czyszczenia dysz, szczotka do tarasów, szczotka obrotowa oraz wąż do czyszczenia rur i kanalizacji.
Myjka z łatwością poradzi sobie z codziennym czyszczeniem zewnętrznych powierzchni: ścian, posadzek, podjazdów czy tarasów. Z powodzeniem sprawdzi się w gospodarstwach domowych, małych obiektów rolnych, warsztatów i firm wynajmujących pojazdy.
Silnik indukcyjny i metalowa pompa zapewniają sprzętowi długą żywotność, komfortową pracę bez generowania nadmiernego hałasu i świetne rezultaty czyszczenia. Drobne zabrudzenia czy stary, głęboko zakorzeniony brud — myjka Nilfisk poradzi sobie ze wszystkim.
Silnik mocy 2,1 kW napędza pompę mogąca wytworzyć ciśnienie 170 bar. Silny strumień wody (maksymalnie 498 l/h) pozwala wyczyścić nawet 55 m² na godzinę.
Urządzenie włącza się automatycznie po naciśnięciu za spust i wyłącza po jego zwolnieniu, a wymiana akcesoriów jest szybka i prosta dzięki systemowi Click&Clin, przez co praca z myjką staje się czystą przyjemnością — w przenośni i dosłownie.
Czasem samo czyszczenie strumieniem wody to za mało — potrzebujesz czegoś więcej, potrzebujesz mocy piany!
Myjka Nilfisk Excellent 170 - PAD umożliwia czyszczenie pianą z pomocą specjalnej przystawki Power Foam Blaster. Podłącz przystawkę bezpośrednio do końcówki pistoletu, by wytworzyć gęstą pianę z detergentu i spryskaj powierzchnię, którą chcesz wyczyścić.
Gęsta piana wnika w każdy zakamarek i zmiękcza brud, czyniąc go łatwiejszym do wyczyszczenia, po wszystkim wystarczy spłukać całość strumieniem czystej wody, by uzyskać nieskazitelną czystość. Z powodzeniem wyczyścisz nie tylko swoje patio czy ścianę, ale też auto — pożegnaj kolejki do samochodowych myjni!
Teleskopowy uchwyt i solidne kółka ułatwią przenoszenie sprzętu. 5-metrowy kabel zasilający nawiniesz z tyłu myjki tak by nie plątał się pod nogami.
Główną dyszę myjącą „zaparkujesz” z boku urządzenia. Obok znajdziesz także specjalny zaczep na przystawkę z pojemnikiem do tworzenia piany, by mieć ją zawsze pod ręką, gdy zajdzie powierzchnia.
Wewnętrzny bęben kryje w sobie 10-metrowy wąż Steelflex — niezwykle trwały, elastyczny wąż, odporny na gięcie i trudny do zaplątania. Myjka Nilfisk Excellent 170 - PAD to duża moc, dokładne czyszczenie i wygodna praca.
| Układ | Kompaktowy |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Zbiornik na detergent | Tak |
| Długość kabla | 5 m |
| Kolor produktu | Czarny, Niebieski |
| Koła transportowe | Tak |
| Uchwyt | Tak |
| Miejsce do nawinięcia przewodu ułatwia jego przechowywanie | Tak |
| Kabel zwijany | Tak |
| Wbudowana pompka elektryczna | Tak |
| Rodzaj silnika | Silnik indukcyjny |
| Minimalny przepływ | 384 l/h |
| Tempo maksymalnego przepływu | 498 l/h |
| Ciśnienie robocze (max) | 170 bar |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 40 °C |
| Prędkość czyszczenia | 55 m²/h |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Łatwa konfiguracja | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 3 |
| Pobór mocy | 2100 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Ilość faz | 1 |
| Waga produktu | 21,5 kg |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 365 mm |
| Wysokość produktu | 730 mm |
| Bęben na wąż | Tak |
| Prądownica piankowa | Tak |
| Zawiera pistolet natryskowy | Tak |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Dołączona dysza lancy | Tak |
| Igła do czyszczenia dysz | Tak |
| Urządzenie do czyszczenia werandy | Tak |
| Szczotka obrotowa | Tak |
| Wąż do czyszczenia rur ściekowych | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 128471438 |