Producent: Yato
Niskopodłogowy podnośnik samoch. 2,5T YT-17207 YATO
Niskopodłogowy podnośnik samoch. 2,5T YT-17207 YATO
- Kolor produktu: Czarny
- Waga produktu: 34 kg
Klucz dynamometryczny przeznaczony jest do precyzyjnego mocowania oraz dokręcania połączeń gwintowych z siłą o dokładnie określonym momencie. Polecane serwisom motoryzacyjnym.
Charakterystyka:
wykonane z trwałej stali stopowej
odporne na zanieczyszczenia, uderzenia i wysoką temperaturę
skala momentów w rękojeści klucza zapewnia wygodę pracy
blokada zabezpiecza przed przypadkową zmianą momentu
rękojeść zapewnia dobrą chwytność
zapakowane w walizkę.
| Przeznaczenie | Samochód |
| Maksymalny udźwig | 2500 kg |
| Model | Podnośnik mechaniczny |
| Minimalna wysokość podnoszenia | 8 cm |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 50,8 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Koła | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Waga produktu | 34 kg |
| Ilość | 1 |
| Piktogram(y) zagrożenia | |
| Ostrzeżenia | Używać wyłącznie na stabilnej i płaskiej powierzchni., Regularnie kontrolować stan techniczny urządzenia., Stosować zgodnie z przeznaczeniem i zgodnie z instrukcją obsługi. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |