Obudowa Asus TUF GAMING GT302 TG ARGB WHITE
- Układ: Midi Tower
- Obsługiwany typ płyty głównej: ATX, micro ATX, EATX, Mini-ATX
- Przycisk reset: Tak
- Maksymalna długość kart graficznych: 40,7 cm
Możesz być zainteresowany również:
-
Chłodzenie procesora AMD AM4 + AM5 Wraith Stealth
25,90 zł -
Wentylator NOCTUA NF-A4X20 40x20 mm PWM
63,36 zł -
Dysk twardy HDD WD Gold 10TB 3,5" SATA WD103KRYZ
1 725,00 zł -
Dysk twardy HDD WD Gold 8TB 3,5" SATA WD8005FRYZ
1 375,00 zł -
Dysk twardy HDD WD Red Pro 26TB 3,5" SATA WD260KFGX
4 205,00 zł -
G.SKILL DDR4 TRIDENTZ 2x8GB 3600MHz CL16 XMP2 RGB
855,00 zł
Opis
Obudowa Asus TUF GAMING GT302 TG ARGB
Asus TUF GAMING GT302 TG ARGB to obudowa dla graczy z hartowanym szkłem i ARGB, wspierająca ATX, Micro-ATX, Mini-ITX oraz EATX. Zaprojektowana z myślą o optymalizacji przepływu powietrza, oferuje zaawansowane opcje chłodzenia oraz efektywne zarządzanie kablami. Porty I/O są łatwo dostępne, co podnosi funkcjonalność. To idealny wybór dla graczy ceniących połączenie stylu, organizacji i efektywnego chłodzenia.
Siatkowy panel przedni
TUF Gaming GT302 ARGB posiada zoptymalizowany panel przedni z siatki typu kwadratowego, zapewniający niezakłócony przepływ powietrza i dużą porowatość zaprojektowaną w celu zmaksymalizowania wydajności przepływu powietrza.
Cztery wentylatory ARGB 140 x 28 mm w zestawie
Preinstalowane wentylatory ARGB 140 x 28 mm (AR140) o wyjątkowo grubej konstrukcji zapewniają bardzo wysoki przepływ powietrza, pozostając przy tym wyjątkowo cichymi i estetycznymi.
Wymienne panele boczne
Wybierz między szkłem hartowanym dla lepszej demonstracji systemu lub panelem siatkowym dla lepszej wentylacji, a każdy z nich zapewnia szybki dostęp bez użycia narzędzi.
Zdejmowalny panel górny
Zdejmowany panel górny sprawia, że prowadzenie kabli i instalacja wentylatorów lub chłodnicy są łatwiejsze niż kiedykolwiek.
Miejsce na wydajne podzespoły
Pomimo kompaktowych wymiarów zmieszczą się tu nawet najmocniejsze płyty główne i karty graficzne. Obsługuje również płyty główne ASUS z ukrytymi złączami.
Szybki panel przedni - USB Type-C
Oprócz dwóch portów USB-A, panel przedni TUF Gaming GT302 ARGB jest wyposażony w port USB Type-C® gotowy do przesyłania danych z prędkością do 20 Gb/s.
Zoptymalizowane zarządzanie kablami
TUF Gaming GT302 ARGB jest wyposażona w przelotkę na kable z trzema dużymi paskami umożliwiającymi uporządkowanie dwóch zestawów kabli, a także trzy klipsy kablowe z boku do uporządkowanego prowadzenia 8-pinowego kabla zasilającego CPU.
Specyfikacja
| Układ | Midi Tower |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX, micro ATX, EATX, Mini-ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Boczne okno | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Lokalizacja oświetlenia | Przednie, Tylne |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,5 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 40,7 cm |
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120, 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm, 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120, 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 140, 280 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm, 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 280, 120, 140, 240, 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5, 3.5" |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Głębokość produktu | 485 mm |
| Wysokość produktu | 520 mm |
| Waga produktu | 11,5 kg |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu., Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów., Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | ASUSTeK Computer Inc. |
| Kraj | Tajwan |
| Adres | 1F.,No.15,Llde Rd. |
| Kod pocztowy | 112 |
| Miasto | Beitou Dist,Taipei City |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
| Nazwa | ASUS COMPUTER GmbH |
| Kraj | Niemcy |
| Adres | Harkort Str. 21-23 |
| Kod pocztowy | 40880 |
| Miasto | Ratingen |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |