| Sterowanie prędkością wentylatora | Tak |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120, 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm, 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120, 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm, 140 mm |
| Prędkość wentylatora | 0 - 1900 RPM |
| Maksymalny przepływ powietrza | 78,4 ft³/min |
| Maksymalny przepływ powietrza w wentylatorze 2 | 78,4 ft³/min |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,36 mmH2O |
| Maksymalne ciśnienie powietrza w wentylatorze 2 | 2,36 mmH2O |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 120, 140, 240, 280, 360 mm, 420 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 120 mm, 240 mm, 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora dolnego | 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm, 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120, 240, 360 mm |