Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda

Sprawdź promocje cenowe!

Grzejniki olejowe, elektryczne konwektorowe, panele grzewcze

Stalowy panel grzewczy Mill IB600DN

Stalowy panel grzewczy MILL IB600DN to urządzenie powstałe z myślą o niedużych pomieszczeniach o powierzchni od 8 do 11 metrów kwadratowych. Wyposażony jest w prosty w obsłudze elektroniczny termostat z oszczędzającym energię elektryczną programem DZIEŃ/NOC. Zastosowanie aluminiowego elementu grzewczego pozwoliło osiągnąć dużą wydajność urządzenia zachowując jednocześnie bezpieczną dla dotyku temperaturę stalowej obudowy. Stalowe panele grzewcze linii MILL STEEL to efekt współpracy firmy MILL ze znanym norweskim studiem projektowym Eker Design. Powstałe produkty charakteryzuje niezwykłe jak na tę branżę wzornictwo – zaokrąglone krawędzie i wypukły front nadają im niezwykłej, ponadczasowej elegancji. Zastosowano w nich nowoczesne elektroniczne termostaty, a ukryty pod stalową obudową aluminiowy element grzejny pozwala osiągnąć wysoką wydajność grzejników przy zachowaniu bezpiecznej temperatury obudowy. Wysoka klasa wodoszczelności tych urządzeń – IPX 4 – pozwala na zastosowanie ich w pomieszczeniach o dużej wilgotności, np. łazienkach.

Zobacz

Zobacz więcej grzejników

Termowentylatory kolumnowe, z pilotem, stojące i wiszące

Termowentylator Activejet Selected 3D 1800W to nowoczesne i designerskie urządzenie, które sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Posiada funkcje: grzania i chłodzenia, zatem może zapewnić ciepło zimą i ochłodę latem, oscylacji poziomej  80° i pionowej 30°, dzięki której powietrze zostanie równomiernie rozprowadzone, z kolei funkcja Timer zaplanuje pracę urządzenia na 2,4 lub 8h na przód. Dodatkowym atutem możliwość sterowania dotykowego lub z pilota oraz stabilna podstawa i wygodny uchwyt ułatwiający przenoszenie. Uniwersalny model, którego cechy docenisz w każdym sezonie.

Zobacz

Zobacz więcej termowentylatorów

Ogrzewacze tarasowe, promienniki i nagrzewnice

Ogrzewacze tarasowe Activejet- ciesz się dłużej przebywaniem na świeżym powietrzu niezależnie od pogody.

Ogrzewanie promiennikowe wykorzystuje fale podczerwone do bezpośredniego ogrzewania powierzchni obiektów. Technologia podczerwieni krótkofalowej zastosowana w promiennikach halogenowych zapewnia ciepło natychmiast po ich włączeniu. Promienniki podczerwieni o długich i średnich falach nie będą odpowiednio ogrzewać obszaru zewnętrznego, ponieważ w przeciwieństwie do krótkofalowych są podatne na ruch powietrza. W przypadku tych krótkofalowych, fale upałów o wysokiej częstotliwości wnikają w powietrze, nie nagrzewając go, przez co nie ma strat związanych z ruchami powietrza i wzrostem jego ciepła. Ogrzewanie halogenowe działa podobnie do słońca, poruszając się liniowo, dlatego na ogrzewanie podczerwone nie ma wpływu wiatr i może bezpośrednio ogrzewać ludzi i przedmioty. Długość fali ciepła wytwarzanego w procesie nagrzewania się halogenowego elementu grzejnego została uznana za idealną dla ludzkiego ciała. Dzięki niezwykle prostej technologii, promienniki nie wymagają żadnych prac konserwacyjnych, są zupełnie bezobsługowe w użytkowaniu i bardzo trwałe – posłużą około 5000 h.

Zobacz

Czujniki czadu, dymu i gazu

Zobacz więcej czujników

Koce i poduszki elektryczne, ogrzewacze elektryczne do stóp

Zobacz więcej kocy i poduszek elektrycznych

Skarpety i rękawice ogrzewane, podgrzewane wkładki do butów

Zobacz więcej tekstyliów

Newsletter

Zapisz się na newsletter

i odbierz kod rabatowy na zakupy o wartości 10 lub 50 zł!

Wymagane
* Kod rabatowy 50 zł do wykorzystania przy zakupach za min. 2000 zł / Kod rabatowy 10 zł do wykorzystania przy zakupach za min. 200 zł