Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD AGD do kuchni Opiekacze do kanapek Opiekacz do kanapek ADLER AD 3055

Opiekacz do kanapek ADLER AD 3055

ad_3055 big.jpg
ad_3055_2 big.jpg
ad_3055_3 big.jpg
ad_3055_4 big.jpg
ad_3055_5 big.jpg
ad_3055 big.jpg
ad_3055_2 big.jpg
ad_3055_3 big.jpg
ad_3055_4 big.jpg
ad_3055_5 big.jpg

Opiekacz do kanapek ADLER AD 3055

Producent:  Adler
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Delektuj się chrupiącymi sandwichami dzięki opiekaczowi do kanapek Adler AD 3055

Opiekacz do kanapek Adler AD 3055 pozwala na jednoczesne przygotowanie 4 kanapek. Specjalna powłoka na płytach grzewczych zapobiega przywieraniu, dzięki czemu urządzenie jest łatwe w utrzymaniu w czystości. Termostat sygnalizuje wystarczające nagrzanie płyt i zapewnia odpowiednią temperaturę przez cały proces opiekania. Dzięki temu przygotowane sandwiche są chrupiące i złociste. Dla wygody opiekacz można przechowywać w pozycji pionowej.

Specyfikacja

Napięcie wejściowe AC 220-240 V
Moc maksymalna 2000 W
Wbudowany wyłącznik Nie
Ilość kanapek 4
Nienagrzewający się uchwyt Tak
Lampka kontrolna Tak
Kolor produktu Czarny
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Opiekacz do kanapek ADLER AD 3055

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Opiekacz do kanapek ADLER AD 3055

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.