PATRIOT DDR4 16GB SIGNATURE 2666MHz
- Opóźnienie CAS: 19
- Pamięć RAM: 16 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 16 GB
- Typ pamięci RAM: DDR4
Pamięć PATRIOT SIGNATURE DDR4 posiada większą przepustowość oraz spadek poboru mocy o 20% w stosunku do DDR3. Pamięć DDR4 to idealne rozwiązanie dla ludzi oczekujących maksymalnej wydajności. Świetnie sprawdzi się zarówno przy pracy z profesjonalnymi programami graficznymi, jak i dla graczy.
Pamięć PATRIOT SIGNATURE DDR4 o pojemności 16 GB to gwarancja wysokiego komfortu użytkowania. Idealny dla osób, które potrzebują dużej wydajności przy wykonywaniu wielu operacji jednocześnie, jak i dla graczy, którzy pragną spędzać czas z najnowszymi i najbardziej wymagającymi grami.
Pamięć RAM PATRIOT SIGNATURE posiada częstotliwość pracy na poziomie 2666 MHz. Dzięki temu możesz cieszyć się wysoką wydajnością swojego sprzętu, niezależnie od tego, czy grasz w gry komputerowe, czy pracujesz na skomplikowanych programach.
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 |
| Kolor produktu | Czarny, Zielony |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Głębokość produktu | 2,8 mm |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Waga produktu | 22 g |
| Szerokość opakowania | 118 mm |
| Głębokość opakowania | 16 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 30,5 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy modułu pamięci., Chronić przed skrajnymi temperaturami., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | PSD416G26662 |