Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Akcesoria komputerowe Środki czyszczące do komputerów Pianka Do Plastiku I-box CHPP 400ml, NOWOŚĆ!

Pianka Do Plastiku I-box CHPP 400ml, NOWOŚĆ!

EXPIBOACZ0001_1.jpg
EXPIBOACZ0001_2.jpg
EXPIBOACZ0001_1.jpg
EXPIBOACZ0001_2.jpg

Pianka Do Plastiku I-box CHPP 400ml, NOWOŚĆ!

Producent:  IBox
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Pianka do plastiku I-box CHPP 400 ml

Pianka I-box CHPP 400 ml to produkt dedykowany do czyszczenia przedmiotów wykonanych z plastiku. Pozostawia na sprzątanej powierzchni lekki cytrynowy zapach. Pozwala szybko i efektywnie uporać się z zabrudzeniami.Specyfikacja

Materiał Pianka
Typ opakowania Butelka ze sprayem
Odpowiednie do materiałów Plastik
Kolor produktu Czarny, Żółty
Pojemność 400 ml
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Pianka Do Plastiku I-box CHPP 400ml, NOWOŚĆ!

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Pianka Do Plastiku I-box CHPP 400ml, NOWOŚĆ!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.