#Kup teraz i zapłać do 30 dni z PayPo lub Twisto #Darmowy paczkomat od 599PLN #Raty 0% #Ekspresowa dostawa

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda

Do 100% ochrony przed przeciekaniem przez całą noc albo zwrot pieniędzy

1. Kup produkty Pampers (Pampers Premium Care, Active baby, Premium Care Pants lub Pampers Pants) w dowolnym rozmiarze w czasie trwania promocji od 1.01.2023 do 31.03.2023

2. Zachowaj dowód zakupu i jeśli nie będziesz usatysfakcjonowany, bo dojdzie do przeciekania pieluszki otrzymasz zwrot pieniędzy. Wystarczy, że odeślesz formularz zwrotu i co najmniej połowę nieużytych pieluszek.

*Promocja obejmuje zakup wymienionych produktów marki Pampers biorących udział w promocji, w czasie trwania promocji od 01.01.2023 do 31.03.2023 lub do wyczerpania puli zwrotów. Regulamin, zasady promocji, lista uczestniczących produktów i formularz zwrotu do pobrania tutaj.

** Dowód zakupu produktów może być użyty tylko jeden raz i nie może być użyty jednocześnie do innej akcji promocyjnej. Data zakupu powinna być zgodna z czasem trwania promocji. Ze zwrotu można skorzystać tylko jeden raz.

Produkty biorące udział w promocji 100% ochrony przed przeciekaniem.

Newsletter

Zapisz się na newsletter

i odbierz kod rabatowy na zakupy o wartości 10 lub 50 zł!

Wymagane
* Kod rabatowy 50 zł do wykorzystania przy zakupach za min. 2000 zł / Kod rabatowy 10 zł do wykorzystania przy zakupach za min. 200 zł