Płyta główna Asrock B860 LIVEMIXER WIFI
Płyta główna Asrock B860 LIVEMIXER WIFI
- Gniazdo procesora: LGA 1851 (Socket V1)
- Procesor: Intel Core Ultra (Series 2)
- Format płyty głównej: ATX
- Rodzina płyt z chipsetami: Intel
Możesz być zainteresowany również:
-
Procesor AMD Ryzen 7 7700 Tray
761,90 zł -
Procesor AMD Ryzen 7 7800X3D Tray
1 239,90 zł -
Procesor AMD Ryzen 3 3200G - TRAY
203,90 zł -
Dysk twardy HDD WD Gold 10TB 3,5" SATA WD103KRYZ
1 648,00 zł -
Dysk twardy HDD Seagate IronWolf 6TB 3,5" SATA ST6000VN006
1 150,00 zł -
Dysk twardy HDD WD Red Pro 26TB 3,5" SATA WD260KFGX
4 017,00 zł
Opis
ASRock B860 LiveMixer WiFi – Płyta główna stworzona dla twórców i graczy
ASRock B860 LiveMixer WiFi to pełnowymiarowa płyta główna ATX, zaprojektowana z myślą o nowoczesnych twórcach, streamerach i wymagających graczach. Wyposażona w najnowszy chipset Intel® B860 oraz gniazdo LGA 1851 (Socket V1), wspiera najnowsze procesory Intel Core 14. generacji, gwarantując stabilną pracę i ogromne możliwości rozbudowy.
Szybki internet i nowoczesne porty
Na pokładzie znajdziesz WiFi 6E i szybki port LAN 2.5G, więc internet będzie działał bez opóźnień. Do tego liczne porty USB, w tym USB-C, oraz złącza do monitora HDMI i DisplayPort – gotowe pod nowoczesne sprzęty.
Stylowy wygląd i duże możliwości
Seria LiveMixer wyróżnia się oryginalnym designem, który świetnie prezentuje się w obudowie z oknem. Płyta w pełnym formacie ATX daje duże możliwości rozbudowy – bez problemu podłączysz dodatkowe karty, pamięci czy szybkie dyski SSD.
Rozszerzony radiator M.2
Maszyny z szybkim dyskiem SSD M.2 wymagają solidnego chłodzenia – dlatego płyta została wyposażona w powiększony, aluminiowy radiator XXL. Jego zadaniem jest skuteczne odprowadzanie ciepła, co pozwala utrzymać niską temperaturę dysku nawet podczas intensywnej pracy. Dzięki temu zyskujesz pełną stabilność i maksymalną wydajność swojego systemu.
Specyfikacja
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 1851 (Socket V1) |
| Procesor | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 7 |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| HDCP | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 3 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 2 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 5 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 2 |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Liczba złączy pompy wodnej | 1 |
| LED RGB | Tak |
| Liczba złączy RGB LED | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 6 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 6 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt | 1 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A, USB Type-C |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Kontroler LAN | Dragon RTL8125BG |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Układ płyty głównej | Intel B860 |
| Układ audio | Realtek ALC1220 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Format płyty głównej | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Certyfikaty | FCC, CE, ErP/EuP |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 3 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 5.0 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 3. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 3. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Przewody | SATA |
| Dołączona antena | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie modyfikuj płyty głównej, aby zapobiec uszkodzeniom., W przypadku problemów z instalacją, skontaktuj się z wykwalifikowanym serwisem., Przy utylizacji produktu, postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu elektroniki. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |