Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Komputery
Gaming
Telefony i Tablety
Hobby
AGD
RTV
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD AGD do kuchni Płyty grzewcze Płyta indukcyjna WHIRLPOOL WB B3960 BF
Dostawa 0zł
Nowość

Płyta indukcyjna WHIRLPOOL WB B3960 BF

3.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
2.jpg
1.jpg
3.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
2.jpg
1.jpg
Produkt Produkt niedostępny

Opis

Płyta indukcyjna WHIRLPOOL WB B3960 BF szklano-ceramiczna elektryczna do zabudowy Czarny

WHIRLPOOL WB B3960 BF to nowoczesna płyta indukcyjna, która wnosi przyjemność z gotowania na zupełnie nowy poziom. Ten szklano-ceramiczny panel posiada aż 4 pola grzewcze, intuicyjny panel dotykowy Direct Access oraz szereg innowacyjnych technologii z systemem Connection Zone na czele. Ten ostatni umożliwia połączenie 2 umieszczonych z prawej strony stref w jedno duże pole grzewcze, w sam raz do gotowania i smażenia w większym naczyniu.

Do tego, funkcja Eco Booster pomagająca oszczędzić energię, palnik o mocy 3kW dla szybszego podgrzewania oraz opcja 6th Sense pozwalająca na ustawienie za pomocą jednego przycisku optymalnej mocy i temperatury podgrzewania, rozpuszczania czy wrzenia. Co więcej, wykorzystana technologia indukcyjna ogrzewa samo naczynie, a nie powierzchnię płyty, dzięki czemu ilość ciepła, które rozprasza się w powietrzu, nie przekracza nawet 10%.

Twój kulinarny 6-ty Zmysł

6th Sense to innowacyjna technologia, która pomoże Ci przygotować perfekcyjne dania. Funkcja ta automatycznie rozpoznaje stan zagotowania wody i zmniejsza moc grzania do wartości gwarantującej utrzymanie temperatury wrzenia. Do tego, o poinformuje Ci o tym fakcie za pomocą sygnału dźwiękowego, tak, aby można było dodać odpowiednie składniki w idealnym momencie.

Indukcja czyli przyszłość

Trudno nie zgodzić się z tym, że płyty indukcyjne, to przyszłościowe rozwiązanie, które powoli wypiera klasyczne kuchenki gazowe. Technologia ta jest bardziej energooszczędna, szybsza, a do tego bezpieczniejsza niż standardowe gazówki. Tutaj, strefa grzewcza ogrzewa wyłącznie naczynie, a nie całą powierzchnię płyty. W ten sposób ilość ciepła, które rozprasza się w powietrzu, nie przekracza 10%, a dania są doskonale przyrządzone.

Elastyczne strefy Connection Zone

WHIRLPOOL WB B3960 BF posiada aż 4 strefy grzewcze w tym 2 w innowacyjnej formie Connection Zone. Umieszczone obok siebie pola (z prawej strony panelu) można uruchomić osobno lub razem, łącząc je w jedną dużą strefę. Dzięki temu na płycie zmieszczą się również patelnie i garnki o rozmiarze czy kształcie, niepasującym do klasycznych pól grzewczych.

Funkcja Rozpuszczanie

Funkcja Rozpuszczanie to łatwy sposób na gotowanie w bardzo niskich temperaturach (na tzw. małym ogniu). Idealna np. do roztapiania masła czy czekolady lub też przygotowywania lekkich, delikatnych sosów.

Gotowanie na wolnym ogniu

Kolejną funkcją, którą może pochwalić się płyta jest opcja gotowanie na tzw. wolnym ogniu, która doskonale sprawdzi się w przyrządzaniu potraw wymagających długiego czasu gotowania.

Podtrzymywanie ciepła

Podtrzymywanie ciepła to rozwiązanie, które przy niewielkim zużyciu mocy, umożliwi Ci utrzymanie temperatury przygotowanego dania. Potrawa nie wystygnie podczas gdy Ty przygotowujesz zastawę czy resztę posiłku.

Zarządzanie mocą

Funkcja PowerManagement umożliwia zarządzanie mocą sprzętu poprzez ustawienie maksymalnej mocy dla całej płyty grzejnej. Dzięki temu, unikniesz ewentualnego przeciążenia Twojej domowej instalacji.


Booster 3 kW

Płyta posiada 4 sfery grzewcze, w tym 1 o mocy 3 kW pozwalającą na błyskawiczne podgrzewanie wody czy potraw. Z taka siłą grzania możesz cieszyć się doskonale przygotowanymi daniami jeszcze szybciej!

Energooszczędny tryb Eco Booster

Dzięki opcji Eco Booster, WB B3960 BF oszczędza nawet do 10% energii więcej, niżeli standardowe funkcje tego typu w innych płytach. Technologia ta, analizuje moc, czas i energię potrzebną do ugotowania wody w maksymalnie 9 minut, a następnie automatycznie zmniejsza siłę grzania na wystarczającą do utrzymania stanu wrzenia. Mniejsza moc oznacza mniejszy pobór energii, a co za tym idzie - mniejsze koszty.

Specyfikacja

Liczba płytek elektrycznych 4 stref(y)
Strefa gotowania 2 boost
Elastyczna strefa gotowania Tak
Ilość elastycznych stref grzewczych 1 stref(y)
Strefa kombi Tak
Kolor produktu Czarny
Położenie urządzenia Wbudowany
Rozmiar szerokości płyty 59 cm
Rodzaj płyty grzejnej Płyta indukcyjna strefowa
Typ górnej powierzchni Szkło ceramiczne
Liczba palników/stref gotowania 4 stref(y)
Regulacja temperatury Tak
Typ kontroli Dotyk
Pozycja panelu sterowania Przednie
Minutnik Tak
Wskaźnik ciepła Tak
Zabezpieczenie przed dziećmi Tak
Wbudowany kaptur Nie
Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Moc przyłączeniowa (prąd) 7200 W
Szerokość produktu 590 mm
Głębokość produktu 510 mm
Wysokość produktu 54 mm
Waga produktu 9,4 kg
Szerokość przedziału instalacji 56,2 cm
Głębokość przedziału instalacji 48 cm

Opinie

Płyta indukcyjna WHIRLPOOL WB B3960 BF

Trwa wczytywanie...
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.