Półka 125cm (2szt) SOHO czarny mat
223,20 zł
Produkt Dostępny
Oczekiwany czas wysyłki: 5-7 dni
Dostawa już od 19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
- Kolor produktu: Czarny
- Kolekcja: SOHO
- Szerokość produktu: 1250 mm
- Głębokość produktu: 200 mm
- Wysokość produktu: 200 mm
Specyfikacja
| Model | Półka pływająca |
| Typ mocowania | Do montażu na ścianie |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Ilość półek | 2 |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Wymagany montaż | Tak |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt | Prostokątny |
| Kolekcja | SOHO |
| Ilość | 2 |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu, Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży., Płyta wiórowa laminowana wyróżnia się odpornością na naprężenia mechaniczne i ekstremalne temperatury |
| Ilość paczek | 1 |
| Szerokość produktu | 1250 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13 kg |
| Głębokość opakowania | 1350 mm |
| Szerokość opakowania | 215 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być montowany zgodnie z instrukcją, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie., Unikać przeciążenia półek, ponieważ może to prowadzić do ich uszkodzenia lub upadku przedmiotów., Zaleca się regularne sprawdzanie stabilności półek i dokręcanie śrub mocujących. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Półka 125cm (2szt) SOHO czarny mat
Trwa wczytywanie...