Półka MERCI 110x20x25 czarny/dąb artisan
159,20 zł
Produkt Dostępny
Oczekiwany czas wysyłki: 5-7 dni
Dostawa już od 19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
- Kolor produktu: Czarny, Dębowy
- Kolekcja: MERCI
- Szerokość produktu: 1100 mm
- Głębokość produktu: 200 mm
- Wysokość produktu: 250 mm
Opis
Półka MERCI '110'
Kolekcja MERCI prezentuje się nowoczesnym stylem i ciekawą konstrukcją. Połączenie gładkich elementów w kolorze dąb artisan z frezowaną pionowo czarną wstawką wyróżnia ją na tle pozostałych mebli. Stylowe nóżki połączone z ciekawą kolorystyką wzbogacą wiele aranżacji.
Wykonanie:
Korpus: płyta wiórowa 16 mm + wstawka plyta MDF 16 mm foliowana.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Model | Półka pływająca |
| Typ mocowania | Do montażu na ścianie |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Kolor produktu | Czarny, Dębowy |
| Przeznaczenie | Sypialnia, Salon, Uniwersalne |
| Ilość półek | 1 |
| Regulowane półki | Nie |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Wymagany montaż | Tak |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | MERCI |
| Podświetlenie | Opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Szerokość produktu | 1100 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Grubość | 1,6 cm |
| Szerokość opakowania | 295 mm |
| Głębokość opakowania | 1210 mm |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,5 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być montowany zgodnie z instrukcją, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie., Unikać przeciążenia półek, ponieważ może to prowadzić do ich uszkodzenia lub upadku przedmiotów., Zaleca się regularne sprawdzanie stabilności półek i dokręcanie śrub mocujących. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Dokumenty do pobrania
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Półka MERCI 110x20x25 czarny/dąb artisan
Trwa wczytywanie...