Półka PORTO 150x18x16,5 dąb/czarny
167,20 zł
Produkt Dostępny
Oczekiwany czas wysyłki: 5-7 dni
Dostawa już od 19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
- Kolor produktu: Dębowy, Czarny
- Kolekcja: PORTO
- Szerokość produktu: 1500 mm
- Głębokość produktu: 180 mm
- Wysokość produktu: 165 mm
Opis
Półka PORTO
Przedstawiamy kolekcję PORTO stworzoną z myślą o nowoczesnych wnętrzach i najwyższym komforcie użytkowania. Meble w kolorze czarnym w połączeniu z dębem cremona nadają kolekcji elegancki, a zrazem przytulny charakter. Kontrastujące faktury i odcienie sprawiają, że PORTO doskonale wpisuje się w różnorodne aranżacje, pasując zarówno do wnętrz w stylu skandynawskim, jak i industrialnym czy nowoczesnym.
Wykonanie:
korpus: płyta laminowana 16 mm
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Model | Półka |
| Typ mocowania | Do montażu na ścianie |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Kolor produktu | Dębowy, Czarny |
| Przeznaczenie | Salon, Korytarz, Jadalnia, Biuro, Sypialnia, Uniwersalne, Domowe biuro |
| Ilość półek | 1 |
| Regulowane półki | Nie |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Wymagany montaż | Tak |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | PORTO |
| Podświetlenie | Opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być montowany zgodnie z instrukcją, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie., Unikać przeciążenia półek, ponieważ może to prowadzić do ich uszkodzenia lub upadku przedmiotów., Zaleca się regularne sprawdzanie stabilności półek i dokręcanie śrub mocujących. |
| Szerokość produktu | 1500 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Grubość | 1,6 cm |
| Szerokość opakowania | 225 mm |
| Głębokość opakowania | 1625 mm |
| Wysokość opakowania | 65 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,5 kg |
| Ilość paczek | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1, Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1, Półka x 1 |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Dokumenty do pobrania
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Półka PORTO 150x18x16,5 dąb/czarny
Trwa wczytywanie...