Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sklep Marki Aranżacje Dla firm
Wielkie wietrzenie magazynów! Kliknij tu ->> i Złap swoją okazję! Oferta limitowana!

Prezenty na święta

4 najbardziej sztampowe prezenty, które odradzamy na święta Święta to okazja do spotkania z najbliższymi, ale też często niewypowiedziane zobowiązanie, żeby podarować prezent komuś z dalszej rodziny. Jeśli więc zastanawiasz się, co zrobić w takiej sytuacji i nie masz pomysłu, poszukaj ciekawych inspiracji zamiast stawiać na najbardziej sztampowe rozwiązania. Poniżej prezentujemy Ci 4 pozycje, które zdecydowanie odradzamy jako prezent na święta. Sprawdź, jaki produktów lepiej się wystrzegać.

Stylizowane kubki świąteczne Kubek zdobiony świątecznymi motywami to klasyka, ale ile można ich mieć? Dlatego warto przemyśleć kupno takiego prezentu. Nie jest on zbytnio praktyczny, ponieważ obdarowany z pewnością dysponuje w domu wystarczającą liczbą kubków. Poza tym kwestią bardzo sporną jest atrakcyjność wizualna takich podarków. Niektóre kubki prezentują się naprawdę cudacznie, więc mogą być nieużywane, a wylądują gdzieś na dnie szafki z zapomnianymi elementami stołowej zastawy.

Stanowcze „nie” dla świątecznych skarpet Nie ma chyba bardziej pospolitego prezentu, który można kupić na święta. Wręczając komuś taki podarunek, zakomunikujesz mu, że na poszukiwania nie poświęciłeś zbyt wiele czasu, a podarowanie upominku traktujesz jako nikomu niepotrzebną formalność. Wręczenia skarpetek nie można obronić w żaden sposób – to prezent nieefektowny, bezbarwny i oklepany. Niektórzy decydują się na wręczanie ciepłych skarpetek w zabawne lub dwuznaczne grafiki, ale na twarzach obdarowanych pojawia się wtedy raczej zakłopotanie niż uśmiech.

Zestawy kosmetyków Pomysł na prezent bardzo popularny i wydawać by się mogło, że przydatny, ale w rzeczywistości najczęściej jest to podarunek bardzo niepraktyczny. Dlaczego? Trudno trafić w gusta i preferencje danej osoby, tym bardziej jeśli jest to członek dalszej rodziny. Ponadto pielęgnacja ciała czy twarzy to kwestia bardzo indywidualna, dlatego podarowanie pierwszego zestawu ze sklepowej półki totalnie mija się z celem. Nie jesteś bowiem w stanie trafić w potrzeby danej osoby i nie wiesz, jakich kosmetyków używa na co dzień.

Bibeloty i figurki Takie prezenty kupują najczęściej osoby, które nie mają żadnego pomysłu na konkretny podarunek i kierują się jedynie myślą, że wypada coś komuś dać. Raczej odradzamy Ci sięganie po takie ozdoby, ponieważ prawdopodobnie zaraz po Twoim wyjeździe niepasująca do wystroju wnętrza figurka Mikołaja czy aniołka wyląduje na dnie szuflady. Masowo produkowane świąteczne bibeloty to rzeczy totalnie niepraktyczne.

Dla niego Dla niej Dla brata Dla siostry Dla babci Dla dziadka Dla mamy Dla taty Dla rodziców Dla dziecka Dla żony Dla męża 

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

i odbierz kod rabatowy na zakupy o wartości

do góry