Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Producenci King Smith

Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Actina Actis Activejet AMD Apple Brother BURLEY Canon D-Link Epson Huawei Intel Kingston Tefal

King Smith

Kingsmith - Dbaj o kondycję w każdym miejscu i czasie

Innowacyjne bieżnie elektryczne marki Kingsmith z opatentowaną technologią "podwójnego składania" ułatwiają przechowywanie, nie zabierając wiele przestrzeni. Czas na trening, a pogoda nie zachęca do biegania? Zostań w domu, nie rezygnując z utrzymania formy z bieżnią Kingsmith. W mgnieniu oka przygotujesz swoje stanowisko treningowe, wyjmując urządzenie z ukrycia i rozkładając w kilku prostych krokach. Po treningu złóż i schowaj - to takie proste!

Trenuj wydajniej z Kingsmith

Bieżnie Kingsmith zachwycą Cię łatwością obsługi. Kontroluj pracę urządzenia przy użyciu pilota, autorskiej technologii Adaptive Speed Control automatycznie dostosowującej prędkość do użytkownika przez inteligentny algorytm lub z poziomu swojego smartfona dzięki programom treningowym w aplikacji IOS i Android. Lubisz ćwiczyć w nocy? Bezszczotkowy silnik umożliwi Ci nawet intensywny trening wieczorową porą bez emitowania uciążliwego hałasu.

Doceniony wyjątkowy design

Marka Kingsmith może poszczycić się wyróżnieniem przyznanym przez ekspertów od spraw designu z całego świata należących do niezależnej organizacji projektowej - iF International Forum Design GmbH. Bieżnia Kingsmith otrzymała dwie prestiżowe nagrody: iF DESIGN AWARD oraz Red Dot Design Award potwierdzające wyjątkową elegancję urządzenia zamkniętą w minimalistycznej formie.

Cena
Sortuj