Producent: Qoltec
QOLTEC ŁADOWARKA GAN POWER PRO | 1XUSB-C | 65W
QOLTEC ŁADOWARKA GAN POWER PRO | 1XUSB-C | 65W
- Kompatybilność ładowarki: Tablet
- Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
- Moc maksymalna: 65 W
- Długość kabla: 1,7 m
Specyfikacja
| Kompatybilność ładowarki | Tablet |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Ultra Charge |
| Typ gniazda | C (EUR) |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 1 |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Krótkie spięcie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Moc maksymalna | 65 W |
| Prąd wyjściowy (5V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (20 V) | 3,25 A |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 164 g |
| Długość kabla | 1,7 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Głębokość opakowania | 33 mm |
| Wysokość opakowania | 190 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 201 g |
| Napięcie operacyjne | 5-20 V |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru., Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
QOLTEC ŁADOWARKA GAN POWER PRO | 1XUSB-C | 65W
Trwa wczytywanie...