QOLTEC ŁADOWARKA SIECIOWA 35W GAN ULTRA | 5-20V |
41,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-16
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Kompatybilność ładowarki: Laptop, Przenośna konsola do gier, Power bank, Smartfon, Smartwatch, Tablet
- Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
- Moc maksymalna: 35 W
Specyfikacja
| Kompatybilność ładowarki | Laptop, Przenośna konsola do gier, Power bank, Smartfon, Smartwatch, Tablet |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Ultra Charge |
| Typ gniazda | C (EUR) |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Krótkie spięcie, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Kolor produktu | Biały |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Moc maksymalna | 35 W |
| Prąd wyjściowy (5V) | 2,25 A |
| Prąd wyjściowy (20 V) | 3 A |
| Szerokość produktu | 34 mm |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Waga produktu | 53 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 135 mm |
| Głębokość opakowania | 37 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 75 g |
| Napięcie operacyjne | 5-20 V |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru., Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
QOLTEC ŁADOWARKA SIECIOWA 35W GAN ULTRA | 5-20V |
Trwa wczytywanie...