QOLTEC ZASILACZ SIECIOWY 65W | 5-20.3V | 2-3.25A
69,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-16
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Długość kabla: 1,75 m
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Ładowarka do baterii |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Maksymalna moc wejściowa | 65 W |
| Napięcie | 5 -20 V |
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Prąd wejściowy | 2 - 3.25 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Ochrona przed zwarciem, Ochrona przed przepięciem |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,75 m |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Głębokość produktu | 67 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 193 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 252 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru., Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
QOLTEC ZASILACZ SIECIOWY 65W | 5-20.3V | 2-3.25A
Trwa wczytywanie...