Regał 2D OVO 50x38xH182,5 dąb/beton
554,70 zł
Produkt Dostępny
Oczekiwany czas wysyłki: 5-7 dni
Dostawa już od 147,90 zł
Przesyłka kurierska
147,90 zł
- Szerokość produktu: 500 mm
- Głębokość produktu: 380 mm
- Wysokość produktu: 1825 mm
Opis
Witryna OVO 2D
Regał OVO 2D charakteryzuje się nowoczesnym designem, w którym dominują ścięte pod ukosem fronty. Kolorystyka dębu pradawnego w połączeniu z ciemnym betonem nadaje industrialnego charakteru, co sprawia, że doskonale wpasuje się w trendy wystroju wnętrz.
Wykonanie:
korpus: płyta wiórowa laminowana matowa 16 mm
fronty: płyta wiórowa laminowana matowa 16 mm
uchwyty: brak, system puch to open
nóżki: plastikowe czarne o wysokości 12 cm
Opis produktu:
dwa fronty otwierane do boków
wewnątrz pięć przestrzeni
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Model | Regał |
| Przeznaczenie | Wolnostojące |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Typ produktu | Szafka przyścienna |
| Ilość drzwi | 2 |
| Typ drzwiczek | Drzwi na zawiasach |
| Kolor ramy | Dąb |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Kolor produktu | Beton, Dębowy |
| Materiał nóg (podstawy) | Plastik |
| Przeznaczenie | Biuro, Jadalnia, Uniwersalne, Sypialnia, Salon |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Materiał półek | Płyta wiórowa |
| Materiał frontów | Płyta wiórowa |
| Wbudowane światło | Nie |
| Lustro | Nie |
| Kolekcja | OVO |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Wysokość nóżek | 12 cm |
| Podświetlenie | Opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 1825 mm |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzić zgodnie z załączoną instrukcją., Nie przeciążaj półek, aby uniknąć ich uszkodzenia., Upewnij się, że regał jest stabilnie zamocowany. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Dokumenty do pobrania
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Regał 2D OVO 50x38xH182,5 dąb/beton
Trwa wczytywanie...