Regał ABETO 100,5x40xH121,5 biały/biały połysk
1 056,40 zł
Produkt Dostępny
Oczekiwany czas wysyłki: 5-7 dni
Dostawa już od 147,90 zł
Przesyłka kurierska
147,90 zł
- Szerokość produktu: 1005 mm
- Głębokość produktu: 400 mm
- Wysokość produktu: 1215 mm
Opis
Regał ABETO '100'
Regał ABETO '100' to pięknie frezowany mebel, który ożywi każde wnętrze. Jego unikalne fronty dodają charakteru i nowoczesności. Idealnie sprawdzi się w designerskim stylu.
Wykonanie:
Korpus: płyta laminowana 16 mm matowa.
Fronty: płyta MDF 16 mm płaszczowana folią PCV o wysokim połysku z widocznymi frezami.
Uchwyty: brak, system PUSH TO OPEN.
Nóżki: tworzywo sztuczne w kolorze czarnym, możliwość dokupienia nóżek w kolorze złotym.
Cztery fronty otwierane do boków.
Osiem przestrzeni.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt | Prostokątny |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Ilość półek | 6 |
| Ilość drzwi | 4 |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Rodzaj powierzchni | Powierzchnia teksturowana |
| Koła transportowe | Nie |
| Lustro | Nie |
| Sposób otwierania drzwi | Do siebie |
| Kolekcja | ABETO |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu, Bezuchwytowe fronty |
| Typ wykończenia frontów | Połysk |
| Kolor ramy | Biały |
| Kolor blatu | Biały |
| Kolor wewnęrzny | Biały |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Materiał nóg (podstawy) | Tworzywo sztuczne |
| Podświetlenie | Opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Grubość drzwi | 1,6 cm |
| Szerokość produktu | 1005 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 1215 mm |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1, Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1, Regał x 1 |
| Liczba opakowań | 2 |
| Wymiary pierwszej paczki | 115,5 x 45 x 10 cm |
| Waga pierwszej paczki | 25 kg |
| Wymiary drugiej paczki | 64,5 x 55 x 20 cm |
| Waga drugiej paczki | 33 kg |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzić zgodnie z załączoną instrukcją., Nie przeciążaj półek, aby uniknąć ich uszkodzenia., Upewnij się, że regał jest stabilnie zamocowany. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Regał ABETO 100,5x40xH121,5 biały/biały połysk
Trwa wczytywanie...