#Kup teraz i zapłać do 30 dni z PayPo lub Twisto #Darmowy paczkomat od 599PLN #Raty 0% #Ekspresowa dostawa

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Komponenty serwerowe Akcesoria Rozgał. Y NOCTUA NA-SYC1.black dla 4-Pin PWM 3szt

Rozgał. Y NOCTUA NA-SYC1.black dla 4-Pin PWM 3szt

dd.jpg
2.jpg
dd.jpg
2.jpg

Rozgał. Y NOCTUA NA-SYC1.black dla 4-Pin PWM 3szt

Producent:  noctua

Opis

Rozgałęziacz Y 4-pin PWM Noctua NA-SYC1

NA-SYC1 to zestaw akcesoriów do wentylatorów składający się z trzech w pełni osłoniętych kabli NA-YC1 Y-Cable dla 4-pinowych wentylatorów PWM. Kable Y NA-YC1 umożliwiają uruchomienie dwóch 4-pinowych wentylatorów PWM na jednym gnieździe wentylatora i pozwalają płycie głównej kontrolować prędkość obu wentylatorów jednocześnie. Wiele NA-YC1 może być połączonych łańcuchowo, aby kontrolować więcej niż dwa wentylatory PWM.


Informacja dodatkowa

Typowe złącza wentylatorów płyty głównej obsługują do 9,6 lub 12 W (szczegółowe informacje można znaleźć w instrukcji płyty głównej). Należy zatem upewnić się, że łączny pobór mocy wentylatorów podłączonych do jednego złącza wentylatora za pomocą adapterów NA-YC1 nie przekracza tej wartości!

Specyfikacja

Kolor produktu Czarny
Złączka 1 4-pin PWM
Złączka 2 4-pin PWM
Ilość 3
Gwarancja Gwarancja Producenta 72 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Rozgał. Y NOCTUA NA-SYC1.black dla 4-Pin PWM 3szt

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Rozgał. Y NOCTUA NA-SYC1.black dla 4-Pin PWM 3szt

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.