SSD Silicon Power 2TB UD90 NVMe 4.0 Gen4 PCIe M.2
- Pojemność pamięci SSD: 2 TB
- Typ dysku SSD: M.2
- Interfejs: PCI Express 4.0
- Prędkość odczytu z nośnika: 5000 MB/s
- Prędkość zapisu nośnika: 4800 MB/s
Możesz być zainteresowany również:
Opis
SSD Silicon Power 2TB UD90 NVMe 4.0 Gen4 PCIe M.2
Najnowszy interfejs PCIe Gen 4x4 o prędkości odczytu do 5000 MB/s i prędkości zapisu do 4800 MB/s.
Obsługuje NVMe 1.4 i charakteryzuje się wysoką wydajnością, niskim opóźnieniem i niskim zużyciem energii.
Wyposażony w technologię pamięci 3D NAND zapewniającą większą pojemność i wyższą wydajność przy niewielkich rozmiarach.
Dostępny w pojemnościach: 250GB, 500GB, 1TB, 2TB oraz 4TB.
Mechanizm kodowania LDPC i algorytm ECC w celu zapewnienia dokładności przesyłania danych i niezawodności dostępu do danych.
Obsługa bufora SLC i bufora pamięci podręcznej DRAM w celu poprawy wydajności sekwencyjnego odczytu/zapisu oraz losowego odczytu/zapisu.
Wspiera technologię RAID, oferując zwiększoną wydajność oraz bezpieczeństwo przechowywania danych.
256-bitowe szyfrowanie AES zapewnienia bezpieczeństwa danych.
Niezabudowany i wąski kształt w standardzie M.2 2280 (80 mm) idealny do ultrabooków, laptopów lub komputerów stacjonarnych.
Specyfikacja
| NVMe wersja | 1.4 |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Prędkość odczytu z nośnika | 5000 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 4800 MB/s |
| Łącze PCI Express | x4 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 3,5 mm |
| Waga produktu | 8 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE, Federalna Komisja Łączności (FCC), RoHS, UKCA, WEEE |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | SP02KGBP44UD9005 |