SSD Silicon Power A55 256GB 2.5" SATA3 3D NAND 7mm
- Typ dysku SSD: 2.5"
- Pojemność pamięci SSD: 256 GB
- Interfejs: Serial ATA III
- Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO): 550 MB/s
- Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO): 450 MB/s
Ciągle tracisz czas przy uruchamianiu i instalowaniu aplikacji komputerowych? Nadszedł czas, aby pozbyć się starego dysku i przerzucić się na nowy SSD. Wyposażony w interfejs SATA III 6Gbps dysk SSD Ace A55 jest w stanie uruchomić twoje aplikacje komputerowe w ciągu kilku sekund!
Prosta i łatwa instrukcja aktualizacji komputera. Tylko 3 kroki, by to zrobić!
Krok 1. Wykonaj kopię zapasową danych na innym nośniku.
Krok 2. Usuń stary dysk twardy z komputera.
Krok 3. Włóż dysk SSD na miejsce starego dysku HDD.
Wyposażony w szybki kontroler oraz pamięć NAND Flash, Ace A55 gwarantuje nie tylko stabilność i trwałość dysku SSD, ale także oferuje wyjątkową wydajność! Umożliwia szybszy rozruch, krótszy czas ładowania aplikacji i większą szybkość transmisji danych. Nie ważne czy pracujesz na komputerze, serfujesz w internecie czy też oglądasz filmy, możesz cieszyć się korzystając ze swojego komputera bez opóźnień.
Jeśli twój dysk zawiera jeden lub więcej uszkodzonych bloków, może to spowodować nieodwracalne szkody w systemie. Dysk SP Ace A55 posiada system Bad Block Management, który stale monitoruje i eliminuje uszkodzone bloki, aby utrzymać system operacyjny w dobrym stanie. To dlatego pojemność Ace A55 widoczna w systemie operacyjnym może być nieznacznie mniejsza niż w alternatywnych produktach. Różnica ta pozwala zwiększyć bezpieczeństwo Twoich danych, ponieważ zależy nam na tym najbardziej!
SP Ace A55 SSD jest liderem w swojej klasie. Nie zawiera części ruchomych, dlatego odporny jest na wstrząs i wibracje. Szerego wewnętrznych mechanizmów, np.. S.M.A.R.T czy ECC dbają o bezpieczeńśtwo Twoich danych.
Slim Ace A55 wykorzystuje nowoczesną technologię ultraszybkiego buforu danych. Nawet przy bardzo dużym obciążeniu, dane przed zapisaniem w swojej finalnej lokacji najpierw gromadzone są w bardzo szybkiej pamięci SLC a następnie sekwencyjnie lokowane w pamięci typu TLC. Slim Ace A55 jest w stanie nie tylko zapisać dane z bardzo wysoką prędkością ale dba też o to aby komórki pamięci TLC były równomiernie wykorzystane a żywotność dysku SSD była jak najdłuższa.
Dzięki zastosowaniu buforu w postaci szybkiej pamięci SLC, dane kopiowane są z niego bezpośrednio do komórek pamięci, bez angażowania kontrolera. W efekcie wykorzystanie możliwości zapisu komórek TLC jest zoptymalizowane a bciążenie kontrolera minimalne.
| Typ błysku NAND | TLC (Triple Level Cell) |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 550 MB/s |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 450 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) | 460 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) | 370 MB/s |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Usługa RAID | Tak |
| Korekcja ECC | Tak |
| Kolejkowaniem zadań (NCQ) | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Cechy zabezpieczeń | Wytrzymały na wibracje |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Wibracje podczas pracy | 20 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 69,8 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur., Chronić przed wilgocią., Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | SP256GBSS3A55S25 |