SSD Silicon Power Ace A55 2 TB
- Typ dysku SSD: 2.5"
- Pojemność pamięci SSD: 2 TB
- Interfejs: Serial ATA III
- Prędkość odczytu z nośnika: 560 MB/s
- Prędkość zapisu nośnika: 530 MB/s
- Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO): 560 MB/s
- Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO): 530 MB/s
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Dysk SSD SILICON POWER Ace A55 2TB SATA III (SP002TBSS3A55S25) Czarny
Dedykowany dla użytkowników szukających taniego a przy tym dobrego dysku, Ace A55 pozycjonowany jest jako jeden z najbardziej opłacalnych modeli. Z interfejsem SATA III 6Gb/s i przystępną ceną, każdy może zmodernizować swój stary komputer nie wydając fortuny!
Wyposażony w szybki kontroler oraz pamięć NAND Flash, Ace A55 gwarantuje nie tylko stabilność i trwałość dysku SSD, ale także oferuje wyjątkową wydajność! Umożliwia szybszy rozruch, krótszy czas ładowania aplikacji i większą szybkość transmisji danych. Nie ważne czy pracujesz na komputerze, serfujesz w internecie czy też oglądasz filmy, możesz cieszyć się korzystając ze swojego komputera bez opóźnień.
Prawdziwa oszczędność czasu!
Ciągle tracisz czas przy uruchamianiu i instalowaniu aplikacji komputerowych? Nadszedł czas, aby pozbyć się starego dysku i przerzucić się na nowy SSD. Wyposażony w interfejs SATA III 6Gbps dysk SSD Ace A55 jest w stanie uruchomić twoje aplikacje komputerowe w ciągu kilku sekund!
Zrób to sam, krok po kroku wg. instrukcji
Prosta i łatwa instrukcja aktualizacji komputera. Tylko 3 kroki, by to zrobić!
Krok 1. Wykonaj kopię zapasową danych na innym nośniku.
Krok 2. Usuń stary dysk twardy z komputera.
Krok 3. Włóż dysk SSD na miejsce starego dysku HDD.
Bad Block management (BBM)
Mechanizm zarządzania błędnymi blokami (BBM) może wykrywać i oznaczać uszkodzone bloki, aby uniknąć przechowywania danych w takich blokach i wyeliminować błędy dostępu. Nawet jeśli podczas usuwania pojawiają się błędy w nowych blokach, mechanizm ten może przenosić dane do innych efektywnych bloków, aby zapobiec utracie danych.
Szereg mechanizmów bezpieczeństwa danych
SP Ace A55 SSD jest liderem w swojej klasie. Nie zawiera części ruchomych, dlatego odporny jest na wstrząs i wibracje. Szereg wewnętrznych mechanizmów, np.. S.M.A.R.T czy ECC dbają o bezpieczeństwo Twoich danych.
Wydajny bufor dzięki ultraszybkiej pamięci SLC
Slim Ace A55 wykorzystuje nowoczesną technologię ultraszybkiego buforu danych. Nawet przy bardzo dużym obciążeniu, dane przed zapisaniem w swojej finalnej lokacji najpierw gromadzone są w bardzo szybkiej pamięci SLC a następnie sekwencyjnie lokowane w pamięci typu TLC. Slim Ace A55 jest w stanie nie tylko zapisać dane z bardzo wysoką prędkością ale dba też o to aby komórki pamięci TLC były równomiernie wykorzystane a żywotność dysku SSD była jak najdłuższa.
Wbudowany mechanizm przyśpieszający zapis danych
Dzięki zastosowaniu buforu w postaci szybkiej pamięci SLC, dane kopiowane są z niego bezpośrednio do komórek pamięci, bez angażowania kontrolera. W efekcie wykorzystanie możliwości zapisu komórek 3D NAND Flash jest zoptymalizowane a obciążenie kontrolera minimalne.
SP ToolBox - monitorowanie stanu Twojego dysku SSD
SP Toolbox został opracowany do używania z dyskami SSD Silicon Power. Oferuje możliwość wygodnego monitorowania stanu pracy urządzenia, informacji o parametrach dysków i łatwej zmiany ustawień. Dodatkowo jest to zaawansowane i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie, które ułatwia utrzymanie urządzenia w stanie najwyższej wydajności.
Specyfikacja
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| NVMe | Nie |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 530 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 560 MB/s |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 530 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) | 500 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) | 450 MB/s |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Podświetlenie | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Odporność na wibracje | 20 G |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 63 g |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur., Chronić przed wilgocią., Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | SP002TBSS3A55S25 |