SSD Silicon Power Ace A80 2048GB PCIe Gen 3x4
- Typ dysku SSD: M.2
- Pojemność pamięci SSD: 2 TB
- Prędkość odczytu z nośnika: 3400 MB/s
- Prędkość zapisu nośnika: 3000 MB/s
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Dysk SSD Silicon Power A80
Dysk SSD Silicon Power A80 pozwala cieszyć się zupełnie nowym poziomem wydajności i szybkości transferu danych. Dzięki zastosowaniu super szybkiego interfejsu PCIe Gen 3x4 dysk osiąga niewiarygodne prędkości odczytu do 3400MB/s i zapisu do 3000MB/s. Nawet w przypadku gier wymagających bardzo szybkiego odczytu/zapisu i zaawansowanego przetwarzania grafiki zapewnia płynne działanie dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań.
Doskonała wydajność podczas pracy
Ogromna prędkość i wysoka wydajność, a jednocześnie mniejsze zużycie energii i niewielka obudowa to marzenie graczy. Dzięki zastosowaniu technologii RAID, dysk Silicon Power A80 zapewnia spójność danych oraz wydłużony okres eksploatacji dla lepszej i stabilniejszej pracy urządzeń.
Ogromna wydajność w kompaktowym wydaniu
Dysk SSD Silicon Power A80 waży zaledwie 8 gramów. Uniwersalna i wydajna, niewielka obudowa dysku SSD pozwala na łatwą instalację w najcieńszych notebookach, urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych.
Obsługa NVMe 1.3
Obsługuje pamięć podręczną SLC i bufor pamięci podręcznej DRAM. Zapewnia doskonałą wydajność w sekwencyjnym odczycie / zapisie do 3400 MB / 3000 MB i losowy odczyt / zapis do 500 K i 600 K IOPS. Dysk Silicon Power A80 wpływa na ogólną poprawę wydajności systemu w najbardziej wymagających aplikacjach, nie tylko dla grafików i fotografów, ale także dla zapalonych graczy.
Specyfikacja
| NVMe wersja | 1.3 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Typ pamięci | SLC |
| NVMe | Tak |
| Przeznaczenie | PC/notebook |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3400 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 3000 MB/s |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 8.1 |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Certyfikaty | CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/KCC |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 3,5 mm |
| Waga produktu | 8 g |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur., Chronić przed wilgocią., Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | SP002TBP34A80M28 |