Stacja dokująca Lenovo ThinkPad Universal USB-C 40AY0090EU
Stacja dokująca Lenovo ThinkPad Universal USB-C 40AY0090EU
- Rodzaj zasilania: USB
- Zasilanie: 90 W
Opis
Stacja dokująca Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock
ThinkPad Universal USB-C Dock (40AY) to zaawansowane, uniwersalnie kompatybilne rozwiązanie do dokowania z jednym kablem, które pozwala pracować mądrzej, a nie ciężej. Jest wyposażona w szeroką gamę portów, funkcję Plug and Play nowej generacji oraz możliwości szybkiego ładowania (do 100 W dla większości notebooków USB-C). Wystarczająco inteligentna, aby automatycznie instalować krytyczne aktualizacje oprogramowania układowego, jest idealna do każdego środowiska z mieszanym trybem pracy.
Jedna stacja. Zero ograniczeń
Zaprojektowana z myślą o wydajności i produktywności Dock ThinkPad Universal USB-C jest zgodna z większością komputerów z Windows 10 i nowszych oraz notebookami USB-C. Idealna zarówno do pracy w biurze, jak i do pracy zdalnej, jest marzeniem menedżera IT — krytyczne aktualizacje oprogramowania układowego są instalowane automatycznie, a także obsługiwane są tradycyjne narzędzia informatyczne, takie jak rozruch PXE, WOL i adres MAC.
Jeden kabel
Dzięki wygodzie ponad 11 portów, w tym DisplayPort™ i HDMI™, Dock ThinkPad Universal USB-C zapewnia wyjątkową wszechstronność. Pozwala cieszyć się niesamowicie szybkim transferem danych, błyskawicznie ładować notebooki USB-C oraz wyświetlacze typu „plug and play” i inne akcesoria komputerowe. Co więcej, to zaawansowane rozwiązanie dokowania z jednym kablem zapewnia więcej miejsca na biurku do pracy i zabawy.
Zdalne zarządzanie
Szybkie wdrażanie i konserwacja ThinkPad Universal USB-C Dock ułatwia życie wszystkim. Niezależnie od tego, czy użytkownicy końcowi znajdują się w biurze, pracują na gorącym biurku, czy pracują w domu, menedżerowie IT mogą zdalnie i bezpiecznie zbierać kluczowe informacje o stacji i podłączonych do niej urządzeniach — przy minimalnych przerwach w przepływie pracy użytkownika.
Specyfikacja
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Mikrofon | Nie |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s, 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Certyfikaty | FCC/ICES, KCC, RCM, BSMI, VCCI, CB, cULus, EAC, TUV- Mark, Kvalitet, LoA, Israel SII, DoC, NOM |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Zasilanie | 90 W |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 7 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość produktu | 171 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 30,8 mm |
| Waga produktu | 340 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Głębokość opakowania | 158 mm |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 955 g |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia., Nie używać w wilgotnych warunkach., Nie blokować wentylacji urządzenia. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |