TECHLY PODSTAWKA CHŁODZĄCA WENTYLATOR POD LAPTOPA
48,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Średnica czaszy wentylatora: 14 cm
Opis
TECHLY PODSTAWKA CHŁODZĄCA WENTYLATOR POD LAPTOPA
Stojak na notebooka i podkładka chłodząca do notebooka o przekątnej do 17,3"
• Ergonomiczna konstrukcja z 5 różnymi ustawieniami wysokości dla optymalnej widoczności (od 6,5° do 45°)
• Wbudowany 14 cm cichy niebieski wentylator LED z automatyczną regulacją prędkości wentylatora (od 700 do 1400 obr./min) i włącznikiem/wyłącznikiem
• Obsługuje notebooki do 17,3”, dwie antypoślizgowe podpórki z regulowanymi ustawieniami szerokości
• 2 porty USB HUB do podłączenia innych urządzeń
• Wymiar: 370x265x33/58mm; czarny kolor
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,9 cm (17.3") |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 1 szt. |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Sterowanie prędkością wentylatora | Tak |
| Prędkość obrotowa (max) | 1400 RPM |
| Zakres kąta nachylenia | 6,5 - 45° |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Interfejs hosta | USB |
| Ilość portów USB | 2 |
| Szerokość produktu | 370 mm |
| Głębokość produktu | 265 mm |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Waga produktu | 887 g |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że podstawka jest stabilna i nie wpływa negatywnie na chłodzenie laptopa., Nie przeciążaj podstawki, umieszczając na niej zbyt ciężkie przedmioty., Trzymaj produkt z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
TECHLY PODSTAWKA CHŁODZĄCA WENTYLATOR POD LAPTOPA
Trwa wczytywanie...