Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Promocja: darmowa dostawa na setki produktów - sprawdź
TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module

TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module


TL-SM311LM.jpg

Wielomodowy moduł MiniGBIC

Moduł światłowodowy TL-SM311 służy do zwiększenia zasięgu transferu inteligentnych i zarządzanych switchy. Moduł obsługuje standard Plug-and-Play oraz posiada wsparcie dla trybu pełnego duplexu. Może współpracować z przełącznikami TP-Link wyposażonymi w gigabitowe sloty SFP.

Wydajność
Typ transceivera SFPSwiatłowód
Maksymalna szybkość przesyłania danych1250 Mbit/s
Typ interfejsuSFP
Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF)Tak
Złącze światłowodoweLC (UPC)
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego50/125
62.5/125 µm
Maksymalny dystans transferu550 m
Długość fali850 nm
Cechy
Obsługa funkcji Plug & PlayTak
CertyfikatyFCC, CE
Moc
Napięcie3.3 V
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)0 - 70 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)-40 - 80 °C
Zakres wilgotności względnej10 - 90%
Dopuszczalna wilgotność względna5 - 90%
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 60 miesięcy
Stan Nowy

Opinie - TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module

Ocena produktu: TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIS ASUS D-Link HP Huawei Intel TP-Link Trust
do góry