TRIXIE Denta Fun - zabawka dla psa - 11cm
15,91 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-16
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Kolor produktu: Miętowy
Możesz być zainteresowany również:
-
FURminator - furminator dla kotów długowłosych - M/L
69,00 zł -
FURminator deShedding Ultra Premium - szampon dla psa - 473ml
45,99 zł -
FURminator Gruba sierść - grzebień dla psa i kota
38,99 zł -
FURminator - furminator dla psów długowłosych - XL
112,42 zł -
FURminator - szczotka dwustronna dla psa i kota
38,37 zł
Specyfikacja
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Zabawka gumowa |
| Materiały | Kauczuk |
| Kolor produktu | Miętowy |
| Wbudowana piszczałka | Nie |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Zapach | Mięta |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 250 g |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Ostrzeżenia | Zabawka powinna być używana pod nadzorem właściciela., Nie zostawiać zabawki w zasięgu dzieci., Regularnie sprawdzać stan zabawki i wymieniać, jeśli jest uszkodzona. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 4011905032900 |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
TRIXIE Denta Fun - zabawka dla psa - 11cm
Trwa wczytywanie...