UNITEK ŁADOWARKA 2X USB-A, 12W, BIAŁA, P1113A-EU
19,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-21
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Kompatybilność ładowarki: Aparat cyfrowy, Telefon komórkowy/Smartfon, Notebook/netbook, Tablet
- Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
- Moc maksymalna: 12 W
Opis
Unitek P1113A-EU - ładowarka 2X USB-A,12W, biała
Przenośna ładowarka USB, która może ładować dwa urządzenia USB jednocześnie. P1113A-EU zapewnia maksymalną wspólną moc wyjściową 12 W.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Kompatybilność ładowarki | Aparat cyfrowy, Telefon komórkowy/Smartfon, Notebook/netbook, Tablet |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Ilość portów USB typu A | 2 |
| Moc wyjściowa USB Typ-A | 12 W |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ wtyczki | EU |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc maksymalna | 12 W |
| Szerokość produktu | 37,75 mm |
| Głębokość produktu | 24,54 mm |
| Wysokość produktu | 78,06 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ładowarka | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru., Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
UNITEK ŁADOWARKA 2X USB-A, 12W, BIAŁA, P1113A-EU
Trwa wczytywanie...