UPS Eaton (line interactive Ellipse PRO 850 FR)
- Ilość gniazd sieciowych: 4 x gniazdo sieciowe
Możesz być zainteresowany również:
-
MACLEAN LISTWA ZASILAJĄCA 6 GNIAZD 4XUSB MCE389 W
30,00 zł -
ActiveJet LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 6Gn 10m CZARNA
110,90 zł -
Listwa zasilająca KERG z wyłącznikiem 4 gniazda 1,5m-10A
19,81 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 12G1,5m CZARNA
164,90 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 12Gn 3m CZARNA
176,90 zł
Opis
UPS Eaton Ellipse PRO
UPS Eaton Ellipse PRO 650-1600 VA jest zasilaczem UPS line-interactive specyficznie zaprojektowanym do ochrony stacji roboczych obsługujących wymagające aplikacje. Zasilacz posiada także gniazda wyjściowe z funkcją EcoControl, które umożliwiają oszczędność energii nawet do 20% oraz posiada zaawansowany ogranicznik przepięć (ASR), który całkowicie spełnia wymagania normy IEC 616431-1. Ellipse PRO wyróżnia się wyświetlaczem LCD pokazującym w czasie rzeczywistym stan pracy i wyniki pomiarów.
Główne cechy
- Wyświetlacz LCD wskazujący stan pracy i pomiary w czasie rzeczywistym
- Dostarcza niezakłóconą energię na wyjściu z automatyczną regulacją napięcia (AVR)
- Port USB i oprogramowanie Eaton UPS Companion, które umożliwiają bezpieczne zamykanie systemów operacyjnych, pomiar zużycia energii i łatwą konfigurację ustawień UPS.
- Zawiera zaawansowany ogranicznik przepięć, który całkowicie spełnia wymagania normy IEC 616431-1
- Do 8 gniazd wyjściowych dla podłączenia komputerów PC i urządzeń peryferyjnych
- Wygodna wyjątkowo płaska konstrukcja dla łatwej instalacji w dowolnym pomieszczeniu biurowym
- Funkcja EcoControl umożliwia oszczędność energii do 20% w porównaniu z poprzednią generacją zasilaczy UPS.
- Chroni podłączone sieci danych takie jak Ethernet, Internet i linie telefoniczne
Specyfikacja
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,85 kVA |
| Moc rzeczywista | 510 W |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 150 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 285 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50 Hz |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Faks, Modem, Sieć, Telefon |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Wtyczka | C14 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 9 min |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Nie |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Zimny start | Tak |
| Układ | Tower |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Diody LED | Tak |
| Bezpieczeństwo | IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040 -2, CB, CE |
| Szerokość produktu | 82 mm |
| Głębokość produktu | 285 mm |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Waga produktu | 7,3 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |