Producent: Blaupunkt
Waga kuchenna Blaupunkt FKS601
Waga kuchenna Blaupunkt FKS601
- Dokładność: 1 g
- Kolor produktu: Biały
- Liczba obsługiwanych baterii: 2
- Waga produktu: 460 g, 460 g
- Wysokość produktu: 20 mm
Opis
Prosta w obsłudze waga kuchenna Blaupunkt FKS601
Waga kuchenna Blaupunkt FKS601 ma dużą platformę 23 x 16 cm, wykonaną z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 3 mm. Co więcej, szklana platforma nie ma zbędnych rowków czy uwypukleń, dzięki czemu utrzymanie jej w czystości jest niezwykle proste.
Duży, podświetlany na niebiesko wyświetlacz o średnicy aż 46 milimetrów i dotykowy przycisk sprawiają, że obsługa wagi jest intuicyjna, a prezentowane pomiary są dobrze widoczne.
Bardzo przydatną funkcją modelu FKS601 jest możliwość przeliczania wagi na objętość wody lub mleka. Dzięki jej zastosowaniu zbędne stają się miarki kuchenne, ponieważ waga robi to automatycznie. Wystarczy zmienić w ustawieniach jednostkę miary, a wynik zostanie wyświetlony w litrach lub mililitrach.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Dokładność | 1 g |
| Typ produktu | Waga kuchenna |
| Maksymalne obciążenie | 5 kg |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Waga produktu | 460 g |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Waga produktu | 460 g |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Unikać kontaktu z wodą., Przed użyciem upewnić się, że waga jest prawidłowo skalibrowana. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Waga kuchenna Blaupunkt FKS601
Trwa wczytywanie...