Witryna PORTO 59x38x180 dąb/czarny
738,00 zł
Produkt Dostępny
Oczekiwany czas wysyłki: 5-7 dni
Dostawa już od 147,90 zł
Przesyłka kurierska
147,90 zł
- Szerokość produktu: 590 mm
- Głębokość produktu: 380 mm
- Wysokość produktu: 1800 mm
Opis
Witryna PORTO
Przedstawiamy kolekcję PORTO stworzoną z myślą o nowoczesnych wnętrzach i najwyższym komforcie użytkowania. Meble w kolorze czarnym w połączeniu z dębem cremona nadają kolekcji elegancki, a zrazem przytulny charakter. Kontrastujące faktury i odcienie sprawiają, że PORTO doskonale wpisuje się w różnorodne aranżacje, pasując zarówno do wnętrz w stylu skandynawskim, jak i industrialnym czy nowoczesnym.
Wykonanie:
korpus: płyta laminowana 16 mm
fronty: płyta laminowana 16 mm + płyta MDF 16 mm
uchwyty: brak, system PUSH TO OPEN
nóżki: cokół, płyta 16 mm
Opis produktu:
dwa fronty otwierane do boków
wewnątrz po jednej półce
otwarta przestrzeń z przegrodami
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Model | Szafka do przechowywania |
| Przeznaczenie | Wolnostojące |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Typ produktu | Szafka przyścienna |
| Ilość półek | 3 |
| Ilość drzwi | 2 |
| Typ drzwiczek | Drzwi na zawiasach |
| Kolor ramy | Dąb |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Kolor produktu | Dębowy, Czarny |
| Materiał nóg (podstawy) | Płyta wiórowa |
| Przeznaczenie | Jadalnia, Sypialnia, Biuro, Salon |
| Materiał półek | Płyta wiórowa |
| Materiał frontów | MDF |
| Wbudowane światło | Nie |
| Regulowane półki | Nie |
| Lustro | Nie |
| Kolekcja | PORTO |
| Szuflady | Nie |
| Uchwyty | Nie |
| Podświetlenie | Opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Rodzaj otwarcia | System PUSH TO OPEN |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzić zgodnie z załączoną instrukcją., Nie przeciążaj półek, aby uniknąć ich uszkodzenia., Upewnij się, że regał jest stabilnie zamocowany. |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 1800 mm |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Grubość drzwi | 1,6 cm |
| Ilość paczek | 2 |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 375 x 1905 x 80 mm |
| Waga opakowania | 22 kg |
| Wymiary opakowania 2 (S x W x G) | 600 x 155 x 685 mm |
| Waga opakowania 2 | 23 kg |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1, Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1, Witryna x 1 |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Witryna PORTO 59x38x180 dąb/czarny
Trwa wczytywanie...