Witryna VIGO '90' pełna 90/35/32 czarny/czarny poł.
330,40 zł
Produkt Dostępny
Oczekiwany czas wysyłki: 5-7 dni
Dostawa już od 19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
- Szerokość produktu: 900 mm
- Głębokość produktu: 320 mm
- Wysokość produktu: 350 mm
Opis
Witryna Vigo
Witryna w klasycznych kolorach pasuje do każdego wnętrza. W pomieszczeniach, w których ważna jest dobra organizacja i oszczędność przestrzeni, sprawdzi się ona idealnie. Z pomocą naszej oferty z pewnością uda się znaleźć model, który będzie dopasowany do pomieszczenia.
Witryna Vigo
Możliwość wieszania w poziomie lub w pionie.
Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży.
Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Model | Szafka do przechowywania |
| Przeznaczenie | Do zawieszenia na ścianę |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Typ produktu | Szafka przyścienna |
| Ilość drzwi | 1 |
| Typ drzwiczek | Drzwi na zawiasach |
| Kolor ramy | Czarny |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Wbudowane światło | Nie |
| Lustro | Nie |
| Kolekcja | VIGO |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Typ wykończenia frontów | Połysk |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Typ uchwytu | System PUSH-CLICK |
| Dodatkowe informacje | Możliwość wieszania w poziomie lub w pionie, Zdjęcia wnętrza szafki przedstawiają białą wersję kolorystyczną i są jedynie poglądowe, Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED., Meble do samodzielnego montażu, Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży. |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Głębokość opakowania | 950 mm |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,5 kg |
| Ilość paczek | 1 |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzić zgodnie z załączoną instrukcją., Nie przeciążaj półek, aby uniknąć ich uszkodzenia., Upewnij się, że regał jest stabilnie zamocowany. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Witryna VIGO '90' pełna 90/35/32 czarny/czarny poł.
Trwa wczytywanie...