Witryna VIGO pełna'180' 180/40/30 biały/szary poł
495,20 zł
Produkt Dostępny
Oczekiwany czas wysyłki: 5-7 dni
Dostawa już od 67,90 zł
Przesyłka kurierska
67,90 zł
- Szerokość produktu: 400 mm
- Głębokość produktu: 300 mm
- Wysokość produktu: 1800 mm
Opis
Witryna Vigo
Witryna Vigo to propozycja do nowoczesnego wnętrza, dla osób ceniących niepowtarzalny styl i podążających za najnowszymi trendom. Znajdzie praktyczne zastosowanie w pokoju dziennym, z powodzeniem przechowasz w niej, co tylko zechcesz.
Witryna Vigo
Szafka podwieszana
Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży.
Wewnątrz cztery półki.
Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Model | Szafka do przechowywania |
| Przeznaczenie | Do zawieszenia na ścianę |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Typ produktu | Szafka przyścienna |
| Ilość półek | 4 |
| Ilość drzwi | 1 |
| Typ drzwiczek | Drzwi na zawiasach |
| Kolor ramy | Biały |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Wbudowane światło | Nie |
| Lustro | Nie |
| Kolekcja | VIGO |
| Kolor drzwiczek | Szary |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Typ wykończenia frontów | Połysk |
| Typ uchwytu | System PUSH-CLICK |
| Materiał półek | Płyta wiórowa |
| Dodatkowe informacje | Szafka podwieszana, Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży., Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 1800 mm |
| Szerokość opakowania | 445 mm |
| Głębokość opakowania | 1855 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 31 kg |
| Ilość paczek | 1 |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzić zgodnie z załączoną instrukcją., Nie przeciążaj półek, aby uniknąć ich uszkodzenia., Upewnij się, że regał jest stabilnie zamocowany. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Witryna VIGO pełna'180' 180/40/30 biały/szary poł
Trwa wczytywanie...