Wyrzynarka 18V bez aku i ład. DCS335NT DEWALT
- Głębokość cięcia drewna: 13,5 cm
- Źródło zasilania: Bateria
- Waga produktu: 2 kg
Opis
Wyrzynarka 18V bez aku i ład. DCS335NT DEWALT
Profesjonalna akumulatorowa wyrzynarka z podcinaniem Li-ion, 18V DeWALT model DCS335NT z serii narzędzi XR, z nowym, wygodnym uchwytem za korpus ułatwiającym cięcie w różnych ustawieniach, od góry i od dołu materiału. Wersja bez akumulatora i ładowarki, pakowana w walizce systemowej TStak,
Wyrzynarka posiada wydajny silnik bezszczotkowy, elektroniczną regulację prędkości obrotowej i 4-stopniową funkcję podcinania. Jej maksymalna głębokość cięcia w drewnie wynosi 135mm a w metalu 10mm.
Dla zwiększenia wygody użytkownika została wyposażona w beznarzędziowo ustawianą stopę z nakładką zapobiegającą zarysowaniom, odchylaną do 45° w dwie strony, szybkowymienny uchwyt brzeszczotu lock-off i włącznik z płynnym nastawianiem częstości suwów.
Wyrzynarka wyposażona jest w nowy, wydajniejszy system odsysania pyłu zapewniający bardzo czystą pracę.
Specyfikacja
| Regulowana prędkość | Tak |
| Regulacja fazy | Tak |
| Pojemność fazowania (maks.) | 45° |
| Beznarzędziowa regulacja ukosowania | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Kolor produktu | Czarny, Żółty |
| Dmuchawa do pyłu | Tak |
| Port do odsysania pyłu | Tak |
| Redukcja wibracji | Tak |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Częstotliwość skoku jałowego (min.) | 1000 spm |
| Skok jałowy (maks.) | 3200 spm |
| Długość cięcia | 2,6 cm |
| Głębokość cięcia drewna | 13,5 cm |
| Głębokość cięcia w stali | 1 cm |
| Głębokość cięcia aluminium | 2,5 cm |
| Poziom mocy dźwięku | 97 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 86 dB |
| Niepewność poziomu dźwięku | 3 dB |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga produktu | 2 kg |
| Walizka | Tak |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi., Zawsze używaj odpowiedniego wyposażenia ochronnego, w tym okularów ochronnych i rękawic., Nie zanurzaj narzędzia w wodzie ani nie używaj w wilgotnych miejscach. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |