XTAR ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW CYLINDRYCZNYCH VC4
- Liczba obsługiwanych baterii: 4
Możesz być zainteresowany również:
-
BATERIA ENERGIZER SPECJALISTYCZNA A76 /4 new
13,99 zł -
BATERIA ENERGIZER SPECJALISTYCZNA A23 /2 new
10,99 zł -
Baterie AA Trust USB-C RECHARGEABLE BATTERIES 2P (25584)
39,90 zł -
Baterie AAA Trust USB-C RECHARGEABLE BATTERIES 2P (25585)
27,90 zł -
Baterie AAA Trust USB-C RECHARGEABLE BATTERIES 4P (25671)
101,90 zł -
ENERGIZER BATERIE SPECJALISTYCZNE CR2025 4 SZTUKI
14,99 zł
Opis
XTAR ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW CYLINDRYCZNYCH VC4
Ładowarka Xtar VC4 to zaawansowane urządzenie mikroprocesorowe z pomiarem pojemności ogniw. Stanowi profesjonalny sprzęt stworzony do ładowania i regeneracji jednocześnie czterech cylindrycznych ogniw litowo-jonowych (Li-Ion) 3.7V. Jej zaawansowane, działające w pełni automatycznie funkcje ułatwiają codzienną eksploatację akumulatorów używanych np. w papierosach elektronicznych, latarkach itp.
Dzięki funkcji odzyskiwania "martwych" ogniw, ładowarka Xtar VC4 podejmuje próby ładowania akumulatorów wykazujących napięcie nawet poniżej 2.5V, gdzie inne ładowarki nie działają. Dobiera ona automatycznie minimalne napięcie i natężenie prądu ładowania, kontrolując w czasie rzeczywistym parametry "martwego" ogniwa i sprawdzając czy jego ładowanie jest jeszcze w ogóle możliwe.
Xtar VC4 charakteryzuje się dużym ekranem LCD pokazującym napięcie i prąd ładowania. Mierzy również pojemność, jaka jest dostarczana do ogniwa i wyświetla wynik na ekranie.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Zgodne technologie baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion), Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Zgodne rodzaje baterii | A, AA, AAA, AAAA, C, D |
| Certyfikaty | CE |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wejściowy | 2.1 A |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Szerokość produktu | 149 mm |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Waga produktu | 210 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ładowarki samodzielnie., Używać tylko z odpowiednimi akumulatorami., Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |