Zasilacz awaryjny Eaton 5E 2200 USB IEC G2 5E2200UI
Zasilacz awaryjny Eaton 5E 2200 USB IEC G2 5E2200UI
- Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
- Ilość gniazd sieciowych: 6 x gniazdo sieciowe
Możesz być zainteresowany również:
-
ActiveJet LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 6Gn 10m CZARNA
110,90 zł -
Przedłużacz elek. na zwijaku 20m YT-81221 YATO
299,00 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 12Gn 3m CZARNA
176,90 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 12Gn 5m CZARNA
185,90 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 3G 5m CZARNA
66,90 zł
Opis
ZASILACZ AWARYJNY EATON 5E 2200 USB IEC G2 5E2200UI
Eaton 5E G2 5E2200UI to przystępny cenowo zasilacz awaryjny z 6 gniazdkami sieciowymi i mocą pozorną 220 W, który zabezpiecza zasilanie stacji roboczych w środowiskach domowych i profesjonalnych.
Zapewnij profesjonalną ochronę swoich komputerów, stacji roboczych, routerów, serwerów czy innych energochłonnych urządzeń przed nagłymi przerwami w dostawie prądu i złą jakością zasilania.
Zasilacz z lokalnymi gniazdami zapewnia komfort związany ze stale ładowanymi akumulatorami (nawet po wyłączeniu) oraz możliwość uruchomienia bez zasilania sieciowego (zimny start).
DUŻA TOLERANCJA NA WAHANIA NAPIĘCIA
Nagłe wahania napięcia sieci elektrycznej są coraz częstsze i zaburzają naszą codzienną pracę. Możesz w prosty sposób uniknąć ich z zasilaczem awaryjnym Eaton.
Chroń ważne dane i aplikacje dzięki technologii Double-boost Automatic Voltage Regulation (AVR), która reguluje spadki i wzrosty napięcia sieci, zachowując energię w akumulatorze gdy wystąpi przerwa w zasilaniu.
FUNKCJA AUTO-RESTART
Funkcja Auto-restart automatycznie uruchamia ponownie urządzenie, gdy zasilanie sieciowe powróci po całkowitym rozładowaniu baterii.
Zasilacz awaryjny Eaton 5E G2 5E700UI to idealna ochrona zasilania dla najczęściej używanych urządzeń — zarówno w domach, jak i w środowiskach biznesowych.
Specyfikacja
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 2,2 kVA |
| Moc rzeczywista | 1200 W |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Poziom hałasu | 25 dB |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Wymiana baterii |
| Auto-restart | Tak |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Zimny start | Tak |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Certyfikaty | EN IEC 62040-1:2019; EN 62040-2:2006; IEC 62040-2: 2016, IEC 62040-3: 2021; CE; EAC; UKCA; Cm; Ukr |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Dyrektywa niskonapięciowa (LVD), RoHS, WEEE |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Waga produktu | 9,8 kg |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |