Producent: Kenwood
Zestaw głośników samochodowych KENWOOD KFC-S1066 (220 W; 100 mm)
Zestaw głośników samochodowych KENWOOD KFC-S1066 (220 W; 100 mm)
- Kształt: Okrągły
- Czułość: 88 dB
- Waga produktu: 930 g
Możesz być zainteresowany również:
Opis
System głośnikowy 2-drożny z serii Stage Sound 13 cm
Głośnik niskotonowy charakteryzuje się gumową obudową i wytrzymałym magnesem ferrytowym.
Zaś głośnik wysokotonowy charakteryzuje się
magnesem neodymowym
sterownikiem elektro-dynamicznym i wzmacniaczem pola akustycznego.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Moc wyjściowa (RMS) | 21 W |
| Kształt | Okrągły |
| Moc szczytowa (PMPO) | 220 W |
| Impedancja | 4 Ω |
| Zakres częstotliwości | 50 - 22000 Hz |
| Czułość | 88 dB |
| Model | Głośniki o pełnym zakresie |
| Rozmiar napędu (SxW) | 104 x 46,2 mm |
| Głębokość produktu | 104 mm |
| Waga produktu | 930 g |
| Głębokość mocowania | 4,3 cm |
| Waga magnesu | 160 g |
| Ilość sztuk | 2 |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy ani nie ingerować w wewnętrzne komponenty., Nie montować głośników w okolicy poduszek powietrznych., Unikać kontaktu z wodą i zabezpieczyć przed wilgocią. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Zestaw głośników samochodowych KENWOOD KFC-S1066 (220 W; 100 mm)
Trwa wczytywanie...