Zestaw głośników samochodowych KENWOOD KFC-S1766 (300 W; 170 mm)
99,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Czułość: 89 dB
- Typ głośnika: 2-drożny
- Moc szczytowa: 300 W
- Kształt: Okrągły
- Waga produktu: 602 g
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Głośniki samochodowe Kenwood KFC-S1766
Głośniki wyposażone są w polipropylenową membranę oraz niezwykle wytrzymały magnes ferrytowy, dzięki czemu zapewniają idealnie brzmienie wszystkich dźwięków. Ponadto gumowa obudowa głośników oraz kosz ze stali zapewniają wytrzymałość na najwyższym poziomie, a dołączony do zestawu grill głośnikowy dopełnia nowoczesny design.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Czułość | 89 dB |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Moc szczytowa | 300 W |
| Moc znamionowa | 30 W |
| Impedancja | 4 Ω |
| Kształt | Okrągły |
| Czułość słuchawek | 89 dB |
| Częstotliwość wejściowa | 35 - 22000 Hz |
| Szerokość produktu | 176 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 176 mm |
| Waga produktu | 602 g |
| Głębokość mocowania | 4,42 cm |
| Średnica otworu montażowego | 14,2 cm |
| Ilość sztuk | 2 |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy ani nie ingerować w wewnętrzne komponenty., Nie montować głośników w okolicy poduszek powietrznych., Unikać kontaktu z wodą i zabezpieczyć przed wilgocią. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Zestaw głośników samochodowych KENWOOD KFC-S1766 (300 W; 170 mm)
Trwa wczytywanie...